5/5

Cosmedix A Lift 114g

Cosmedix A Lift 114g tělové mléko s obsahem retinolu:

  • Hydratujte, rozjasněte a zpevněte pokožku s tímto tělovým mlékem na ošetření těla přes noc s obsahem vitamínu A – je klinicky prokázáno, že podporuje až 46% zlepšení pevnosti pokožky a až 27% zlepšení jasu pokožky po pouhých 14 ošetřeních.
  • Tělový krém pro hladší, měkčí a zdravější pokožku
  • Pomáhá rozjasnit vzhled pokožky a viditelně zlepšit tón a stukturu pleti
  • Zlepšuje pružnost pokožky pro pevnější vzhled a pocit

 

Cosmedix A Lift 114g na noc naplněné vitamínem A, které mění hru, pomáhá transformovat vzhled pokožky s omlazující směsí kofeinu, bakuchiolu, oleje ze saflorových semen a antioxidantů. Receptura bohatá na živiny pomáhá podporovat pevnost a pružnost pokožky a zároveň pomáhá snižovat vzhled nerovnoměrného tónu a textury pleti. Silná patentovaná přísada LG-Retinex kombinuje dvě formy vitaminu A – retinol a retinal – k jemnému odlupování pokožky nohou, hrudníku, paží a trupu pro měkčí a pevnější pleť. Používejte na celé tělo nebo na konkrétní problémové oblasti pro cílené výsledky. Skutečné výsledky klinické studie po 14 ošetření:

• Až o 46% lepší pevnost pokožky

• Až 27% zlepšení jasu pleti

* Výsledky založené za použití produktů POLISH a A-LIFT společností COSMEDIX společně ve 28denní percepční studii s 10 účastníky. Jednotlivé výsledky se mohou lišit.

3100  vč. DPH

Kombinace vědy a botanických látek pomáhá vyhlazovat vrásky a linky, pokožka se zpevňuje.Vyrovnává tón pleti, redukuje hyper-pigmentace, zjemňuje vzhled pokožky.Antioxidanty bojují proti volným radikálům, chrání pokožku před stresem ze životního prostředí, který může způsobit zánět a poškození kolagenu a elastinu.AGP Complex – mikroenkapsulovaný retinol pro dokonale hebkou pokožku celého těla.