5/5

Cosmedix Sada bestsellerů

Cosmedix Sada bestsellerů obsahuje nejprodávanější produkty Cosmedix včetně oblíbeného OPTI CRYSTAL.

 

PURITY CLEAN – má exfoliační účinky, uvolňuje póry a zbavuje pleť povrchové mastnoty a nečistot. Okamžitě zlepší vzhled textury pleti už po jednom použití.

PURITY SOLUTION – hloubkově čistící zklidňující olej Purity Solution jemně čistí pleť a odstraňuje make-up 2 v 1. Má bohatou výživnou texturu z olejů, díky kterým jemně a efektivně rozpouští nečistoty a maz. Pokožka zůstává hydratovaná a rozjasněná.

OPTI CRYSTAL –  je naše nejprodávanější, luxusní oční sérum z tekutých krystalů, které je speciálně vytvořeno z vysoce účinných přísad, které radikálně snižují vzhled tmavých kruhů a zlepšují vzhled jemných linek, vrásek a ochablé pokožky okolo očí.

LUMI CRYSTAL – je luxusní omlazující hydratace rtů obohacená o technologii tekutých krystalů, která zabezpečí zcela výjimečnou hydrataci citlivé oblasti rtů pro plný a měkký vzhled v místech kde se tvoří drobné vrásky.

SERUM 16 – Obnovující Serum 16 se zaměřuje na projevy stárnutí pleti spolu s ochranou přirozené hydratační bariéry. Obsahuje hydratační složky v kombinaci s retinolem. Inovativní složení pomáhá redukovat nejednotnost pokožky, vyhlazuje vrásky a umocňuje hydrataci, nezpůsobuje zarudnutí ani podráždění. Serum 16 nabízí nejsilnější a nejstabilnější koncentraci retinolu LG-Retinex, která je na trhu i pro tu nejcitlivější pleť.

5900  vč. DPH

Výborná kombinace nejoblíbenějších produktů Cosmedix za zvýhodněnou cenu. Obsahuje produkty v hodnotě 9.050 Kč. Nejlepší sada při seznamování se s kosmetikou.