5/5

Cosmedix Clear

Hloubkově čistící maska se zklidňujícími rostlinnými látkami potlačující začervenání. Jíl s exfoliačními účinky odstraňuje nečistoty z kožních pórů a redukuje přebytečný maz.Clear je hluboce čistící pleťová maska, která vyrovnává tón pleti a její texturu jemným vytahováním nečistot, což pomáhá uvolňovat póry pro jasnější vzhled pleti, která září. • Jemně odlupuje tak, aby vytáhla nečistoty zanášející póry

• Redukuje přebytečný maz

• Zklidňuje začervenání

Seznamte se s naší tajnou zbraní proti nedokonalostem pokožky – Clear. Tato nejlépe hodnocená maska pro hloubkové čištění je tvořená kaolinem, kyselinou salicylovou a sírou. Pomáhá jemně odlupovat a zachycovat přebytečný maz a nečistoty, které by mohly zanášet póry. Niacinamid – forma vitaminu B3, pomáhá zlepšovat strukturu pokožky, zatímco zklidňující přírodní ingredience redukují výskyt zarudnutí, aniž by pokožka zůstala napjatá nebo suchá. Dejte nejistotě sbohem a pozdravte dlouhodobě jasnou, zářivou a zdravou pleť.

1700  vč. DPH

Vyrovnává tón pleti, redukuje tmavé skvrny a hyper-pigmentace, zjemňuje vzhled jizev po akné.Antioxidanty bojují proti volným radikálům, chrání pokožku před stresem ze životního prostředí, který může způsobit zánět a poškození kolagenu a elastinu.Akné je způsobeno tím, že chloupky, produkce mazu a odumřelé kožní buňky ucpávají póry. Složky, jako je kyselina salicylová a komplex AGP, pomáhají stimulovat buněčnou přeměnu, pleť je jemná, čistá a zdravá.Vylepšená textura a účinná exfoliace pomáhá správné absorpci produktu. Díky odstranění staré vrstvy povrchu kůže, pleť získá schopnost snáze absorbovat aktivní složky.Osoby se závažnou lepkovou senzitivitou nebo Dermatitidou Herpetiformis si mohou být jisti, že tento produkt neobsahuje lepek.Produkt bez složek na bázi ropných a minerálních olejů. Šetrně vyživuje pokožku bez ucpávání pórů.Aktivní hydratace pomáhá nasát a udržet vitální vlhkost v pokožce.