5/5

Collagen Pure Gold Hydrolyzovaný kolagen 10 x 50 ml

Kolagen je jedním ze základních stavebních proteinů kůže. Hraje klíčovou roli ve výstavbě buněk, tkání a orgánů. Pokožce dodává sílu, odolnost a má největší vliv na její hladký a zdravý vzhled.

S postupem věku produkce kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové v pokožce klesá, což má za následek dehydrataci kůže a povadlou pleť, které přispívají k výraznějším projevům stárnutí.

PURE GOLD COLLAGEN se svými jedinečnými hydratujícími vlastnostmi kyseliny hyaluronové a s bioaktivními kolagenovými peptidy nejvyšší kvality nabízí to nejlepší pro regeneraci kožních buněk a hydrataci kůže. Výsledkem jeho účinku je hydratovaná kůže, jemnější linky a méně zřetelné vrásky již po šesti týdnech užívání.

Kůže chrání naše tělo

Tradiční kosmetická ošetření spoléhají pouze na povrchovou aplikaci kolagenu. Ta není dostačující pro zpomalení procesu stárnutí tam, kde začíná – v hlubších vrstvách kůže. Krémy působí pouze na povrchu a hydratují vnější vrstvu (epidermis).

Oproti tomu aktivní složky v PURE GOLD COLLAGEN zasahují hlubší vrstvu kůže (dermis), kde aktivují tvorbu kolagenu, který dodá kůži mladistvější vzhledDávka produktu GOLD COLLAGEN je až 20x účinnější než kolagenové tablety.

Provedené studie

  • Anti-ageing efekt

Studie provedená s účastí 47 žen ve věku 35-55 let po 12 týdnech pravidelného uživání produktu PURE GOLD COLLAGEN prokázala až 26% snížení počtu jemných vrásek a nižší výskyt hlubokých vrásek.

– Hydratační účinek

Studie provedená s účastí 33 žen ve věku 40-59 let po 8 týdnech pravidelného užívání doplňku PURE GOLD COLLAGEN prokázala až 28% nárůst hydratace kůže.

Nezávislá studie se 108 sledovanými subjekty

  • po 3 týdnech: nárůst hydratace kůže o 12%
  • po 6 týdnech: redukce jemných vrásek o 15%
  • po 6 týdnech: redukce hlubokých vrásek o 27%
  • po 9 týdnech: nárůst elasticity kůže o 20%

1290  vč. DPH

Inspirací při vývoji PURE GOLD COLLAGEN byly zkušenosti z Japonska, které je známo jako nejpokročilejšího anti-ageingový trh na světě, a jeho moderní technologie. Díky nim vznikl jedinečný tekutý potravinový doplněk, který vyživuje pokožku zevnitř. Byl vyvinut za účelem potlačení prvních známek stárnutí, a aby pomáhal zušlechťovat krásnou, mladě a zdravě vypadající pokožku, vlasy a nehty.