5/5

Cosmedix Emulsion

Poskytuje hloubkovou dlouhotrvající hydrataci díky inovativní technologii tekutých krystalů a bambuckému máslu pro výživu suché pleti.Intenzivní hydratační emulze – je hedvábně jemný luxusní obličejový krém, který hydratuje a doplňuje zásoby vody v dehydrované pokožce. Obnovuje funkci hydratace a zdravého vzhledu.• Hydratuje dehydrovanou i suchou pokožku

• Snižuje začervenání pokožky

• Dodává vlhkost a obnovuje rovnováhu

• Zklidňuje suchou pokožku

Přiveďte suchou kůži zpět k životu pomocí intenzivní hydratační emulze. Tento vysoce výživný zvlhčující krém splňuje potřeby trvale dehydrované pokožky. Pokud je pokožka suchá, je to známka toho, že není schopna s vlhkostí správně hospodařit – Emulsion obsahuje bohatý koktejl účinných látek, které hluboce hydratují, udržují se v pokožce a obnovují její vzhled i to, jak se cítíte. Výživné bambucké máslo a jojobový olej obnovují rovnováhu suché pokožky. Technologie tekutých krystalů hydratuje, vyživuje a pomáhá chránit kůži před nepříznivými vlivy životního prostředí. Přivítejte svoji rozzářenou a plnou pokožku!

2700  vč. DPH

Kombinace vědy a botanických látek pomáhá vyhlazovat vrásky a linky, pokožka se zpevňuje.Antioxidanty bojují proti volným radikálům, chrání pokožku před stresem ze životního prostředí, který může způsobit zánět a poškození kolagenu a elastinu.Osoby se závažnou lepkovou senzitivitou nebo Dermatitidou Herpetiformis si mohou být jisti, že tento produkt neobsahuje lepek.Botanické složky pomáhají zklidňovat zánět, vyživují pokožku a udržují její zdraví.Aktivní hydratace pomáhá nasát a udržet vitální vlhkost v pokožce.