5/5

Harmonelo Vitality 500 ml

Vybraný sirup, jehož základem je rozpustná čekanková vláknina na bázi fruktooligosacharidů, která podporuje množení přátelských střevních bakterií. Doplněk stravy, který obsahuje propracovanou kombinaci aktivních látek. Především enzymů – jako jsou papain, bromelain a proteázy – vhodně doplněných o aloe vera. Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm. Vitamin C také přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév.

Užívání Harmonelo Vitality přispívá k posílení imunitního systému, snižuje napětí a únavu. Udržuje normální hladinu cukru v krvi a také normální stav pokožky. Díky absenci živočišných enzymů je produkt vhodný i pro vegetariány a vegany.

 

Hlavní výhody: 

Sirup se rychle vstřebává – vysoká biologická dostupnost aktivních složek

Jednoduché použití

Bez lepku, mléčných výrobků

Slazeno rozpustnou vlákninou

Přispívá k posílení imunitního systému

Má nízký glykemický index

 

Čemu přispívá Harmonelo Vitality díky Aloe vera:

Přirozená obranyschopnost – imunitní systém

Vitamín C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu

Vitamín C přispívá k normální činnosti nervové soustavy

Antioxidant

Čištění a detoxikace

Normální hladina cukru v krvi

Normální stav pokožky

Normální funkce střevní mikrobioty

1250  vč. DPH

Doplněk stravy Harmonelo Vitality je sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci aktivních enzymů papainu, bromelainu a proteáz. Aloe vera působí jako účinný antioxidant přispívá k očistě organismu. Základem sirupu je 85% rozpustná čekanková vláknina na bázi fruktooligosacharidů, která podporuje množení přátelských střevních bakterií. Díky přítomnosti Vitaminu C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm.