5/5

Cosmedix Hydrate+

Denní pečující hydratační krém pro všechny typy pleti nabízí širokospektrální sluneční ochranu s antioxidanty. Vaše pleť bude přes den chráněná před předčasným stárnutím pleti, zůstane pružná, zářivá a hydratovaná.Hydrate+ je hydratační opalovací péče s SPF 17. Poskytuje ochranu před nepříznivým spektrem UV paprsků a zároveň pokožku krásně hydratuje a minimalizuje dopady stárnutí způsobeném vystavování se nadměrně slunci.• Poskytuje ochranu před UV zářením SPF 17

• Hydratuje a doplňuje vláhu do pokožky

• Přírodní SPF předchází budoucímu fotostárnutí pokožky

• Předchází spálení pokožky při pobytu na slunci a zmírňuje citlivost pokožky na slunce

Solární filtry – podstatná součást každodenní péče a přesto tak přehlížená. Chraňte a hydratujte svou pokožku s Hydrate+ SPF 17, kůže po něm vypadá jako jemně orosená a zářivá. Tento hydratační ochranný produkt poskytuje široké spektrum sluneční ochrany a navíc obsahuje antioxidanty, které zabraňují tvorbě volných radikálů, jež urychlují stárnutí.

Nezanechává mastný film. Hydrate+ poskytuje něco víc, než běžné opalovací krémy – zdokonaluje elasticitu a snižuje ztrátu jasu, výsledkem je zdraví a krása.

1900  vč. DPH

Kombinace vědy a botanických látek pomáhá vyhlazovat vrásky a linky, pokožka se zpevňuje.Antioxidanty bojují proti volným radikálům, chrání pokožku před stresem ze životního prostředí, který může způsobit zánět a poškození kolagenu a elastinu.Botanické složky pomáhají zklidňovat zánět, vyživují pokožku a udržují její zdraví.Aktivní hydratace pomáhá nasát a udržet vitální vlhkost v pokožce.SPF 17 blokuje 94% UVB paprsků, které způsobují stárnutí a pigmentaci.