5/5

Cosmedix Hydrate+ 60g

Cosmedix Hydrate+ 60g je denní pečující hydratační krém pro všechny typy pleti, nabízí širokospektrální sluneční ochranu s antioxidanty. Pleť bude přes den chráněná před předčasným stárnutím pleti, zůstane pružná, zářivá a hydratovaná.

 

Hydrate+ je hydratační opalovací péče s SPF 17.

  • Poskytuje ochranu před nepříznivým spektrem UV paprsků a zároveň pokožku krásně hydratuje a minimalizuje dopady stárnutí způsobeném vystavování se nadměrně slunci
  • Poskytuje ochranu před UV zářením SPF 17
  • Hydratuje a doplňuje vláhu do pokožky
  • Přírodní SPF předchází budoucímu fotostárnutí pokožky
  • Předchází spálení pokožky při pobytu na slunci a zmírňuje citlivost pokožky na slunce

 

Solární filtry – podstatná součást každodenní péče a přesto tak přehlížená. Chraňte a hydratujte svou pokožku s Hydrate+ SPF 17, kůže po něm vypadá jako jemně orosená a zářivá. Tento hydratační ochranný produkt poskytuje široké spektrum sluneční ochrany a navíc obsahuje antioxidanty, které zabraňují tvorbě volných radikálů, jež urychlují stárnutí.

 

Nezanechává mastný film. Hydrate+ poskytuje něco víc, než běžné opalovací krémy – zdokonaluje elasticitu a snižuje ztrátu jasu, výsledkem je zdraví a krása.

1900  vč. DPH

Denní pečující hydratační krém pro všechny typy pleti nabízí širokospektrální sluneční ochranu s antioxidanty. Vaše pleť bude přes den chráněná před předčasným stárnutím pleti, zůstane pružná, zářivá a hydratovaná.