5/5

Hydropeptide Anti-Wrinkle Polish & Plump Peel

Intenzivní krystalický dvoustupňový peeling s 5% kyselinou mléčnou, neuro a aminopeptidy

Okamžité výsledky jsou dosaženy jemnou mikrodermabrazí a lehkým chemickým peelingem. Jedná se o péči o obličej ve dvou jednoduchých krocích. Přípravek zároveň zvyšuje schopnost pronikání dalších účinných složek. Pleť je hladší, jasnější a zdravější již po prvním ošetření. Také se používá k redukci jizev po akné, v péči o stárnoucí kůži rukou, při suchosti chodidel a loktů, dokonce i jako prevence strií. Přitom se pokožka neolupuje a nevyžaduje přerušení Vašich běžných aktivit.

Peeling 1 – leštící krystaly:

Krystaly vitamínu C a pomerančový olej zjemňují kožní rýhy, zesvětlují pokožku, poskytují okamžitou mikrodermabrazi a zbavují pokožku drobných vrásek.

Peeling 2 – zpevňující peptidy:

Zpevňující peptidy, vitamin C – pokračují v proměně kůže pomocí aktivního gelu, který činí pokožku hladší a mladistvě vypjatou.

6 peptidů včetně zpevňujícího peptidu, relaxačního peptidu, hydratačního peptidu. Poskytují vynikající anti-agingové účinky včetně viditelného vyplnění vrásek a zvýšení hydratace pomocí exfoliace.

5% kyselina mléčná a medvědice lékařská podporují jasnější, vyrovnanější a hladší pleť.

Zelený čaj, okurka, echinacea a heřmánek mají antioxidační a zklidňující vlastnosti.

1950  vč. DPH

používá k redukci jizev po akné, v péči o stárnoucí kůži rukou, při suchosti chodidel a loktů, dokonce i jako prevence strií

Související produkty