5/5

HydroPeptide Somnifera Root Mist 100 ml

Zklidňující pleťová voda HydroPeptide Somnifera Root Mist ochrání vaši pokožku před modrým světlem. Modré světlo vyzařované z telefonu, tabletu, z počítače a osvětlení nad hlavou je prokazatelně spojené s předčasným stárnutím pokožky. Nebojte se, protože s naší pleťovou vodou somnifera bude vaše pokožka chráněna i před škodlivým modrým světlem a zároveň vás hydratuje. Přidali jsme patentovanou HydrO18, abychom pokožce zvýšili hydrataci, kterou potřebuje během celého dne.

Vlastnosti a účinky:

Ochranný štít proti škodlivému modrému světlu
Hydratační sprej, zklidňující a chránící před znečištěním.
Pomáhá chránit před “modrým světlem” a znečištěním
Zklidňuje a zjemňuje pleť
Výrobek je veganský, neobsahuje žádný lepek, sóju, parabeny, ftaláty nebo sulfáty
Pro všechny typy pleti, pro ty, kteří pravidelně tráví čas s chytrým telefonem, u počítače nebo při umělém osvětlení.

Zastavte účinky stárnutí pokožky vystavené modrému záření z počítačů, televizorů, smartphonů, tabletů, žárovek. Ochrana před volnými radikály. Hydratace pleti, která se vysouší v důsledku působení modrého světla. Sprej vytváří jemnou ochrannou vrstvu – film na pleti.

Hlavní aktivní látky:

Energinius – ochrana před modrým světlem, extrakt z kořenu Somnifera chrání kožní buňky před umělým světlem obrazovky. Pokožka bude posílena a viditelně oživena, příznaky únavy ustoupí před zdravou zářivostí.
Hydro18 Activated Water – patentovaná formule mastné kyseliny vytváří „inteligentní“ vodu, která zvyšuje hydrataci pokožky a zlepšuje udržování vody v pokožce
Pollustop – ochrana proti znečištění, vytváří ochrannou bariéru proti znečištění ze strany vnějšího prostředí, proti UV záření a znečištění v domácnosti.
Allantoin – protidráždivý je derivován z kořene kostivalu, zlepšuje zadržování vody pokožkou a současně zajišťuje uklidňující a vyhlazující účinek.

1350  vč. DPH

Ochranný štít proti škodlivému modrému světlu

Související produkty