5/5

IS CLINICAL Cleansing Complex – Gel na čištění pokožky 180 ml

IS CLINICAL Cleansing Complex – Gel na čištění pokožky 180 ml je lehký, velice účinný čistící gel, který je dostatečně jemný i pro velmi citlivou pokožku. Obsahuje vyvážené množství vyživujících látek, antioxidantů a jemných exfoliantů, které důkladně vyčistí pleť a póry do hloubky, bez vysušování a narušování kožní bariéry. Zanechává pleť měkkou a hebkou. Vynikající jako krok v kosmetických procedurách k odstraňování make-upu a čištění pokožky.

Výhody:

 1. Hluboké čištění bez vysušování Čistící komplexy pomáhají odstranit nečistoty a mastnotu, aniž by vysušily vaši pleť.
 2. Předchází vzniku akné Díky obsahu kyseliny salicylové čistící gel reguluje tvorbu kožního mazu, snižuje riziko vzniku akné.
 3. Zužuje póry Vyživující složky pomáhají zužovat póry a zlepšují texturu pleti.
 4. Vyhlazuje a zjemňuje pokožku Jemné exfoliační látky přispívají k hladké a jemné pokožce.
 5. Je velmi vhodný pro holení Měkká konzistence a čistící vlastnosti činí tento gel ideálním pro přípravu pokožky před holením.
 6. Neobsahuje parabeny Čistící gel je navržen bez parabenů, což znamená šetrnost pro vaši pokožku.
 7. Neutrální pH Udržuje rovnováhu pH pokožky, což přispívá k jejímu zdraví.

Složení:

 • Výtažek z kůry bílé vrby (zdroj kyseliny salicylové) 0.5% Podporuje proces slupování odumřelých buněk, čistí póry a reguluje tvorbu mazu.
 • Výtažek z cukrové třtiny (zdroj kyseliny glykolové) 0.43% Exfoliační agent, způsobuje slupování zrohovatělé vrstvy epidermu.
 • Výtažek z heřmánku lékařského (heřmánkový olej) 0.2% Silný antioxidant s klidícími a ochrannými účinky.
 • Pupečník asijský (Centella asiatica) 0.1% Antioxidant podporující syntézu kolagenu, stimuluje mikrocirkulaci a urychluje regeneraci pokožky.

Pro nejlepší efekt doporučujeme používat IS CLINICAL Cleansing Complex – Gel na čištění pokožky 180 ml 2x denně s kombinací s ostatními produkty značky IS CLINICAL. Získejte optimální péči o vaši pleť pro krásný a zdravý vzhled.

1250  vč. DPH

Lehký, velice účinný čistící gel, který je dostatečně jemný i pro velmi citlivou pokožku.