5/5

Cosmedix Lumi Crystal

Obsahuje 90% tekutých krystalů a peptid zajišťující plnost rtů. Okamžitě poskytuje pohodlí a hlubokou hydrataci pro suché rty.Lumi Crystal je luxusní omlazující hydratace rtů obohacená o technologii tekutých krystalů, která zabezpečí zcela výjimečnou hydrataci citlivé oblasti rtů pro plný a měkký vzhled v místech kde se tvoří drobné vrásky.• Hydratuje a vyplňuje rty nezbytnou vlhkostí

• Pomáhá rty vyplnit a redukuje jemné linky a vrásky

• Chrání rty před nepříznivými vlivy životního prostředí, které mohou urychlit projevy stárnutí

Seznamte se s Lumi Crystal – což je milující sestra Opti Crystal. Lumi Crystal, inspirovaný našim nejprodávanějším očním sérem Opti Crystal, okamžitě proměňuje vzhled rtů a účinkuje v hloubce pro mladistvý a plný vzhled. Jemný Lumi Crystal je tvořený z 90% tekutými krystaly a peptidy zajišťujícími plnost. Přináší dlouhodobě intenzivní hydrataci vysušeným a povadlým rtům zakončenou velmi třpytivým leskem. Na rozdíl od základního balzámu nebo běžného lesku tento prizmatický lesk také pomáhá rty zjemňovat a vyplňuje vzhled jemných linek a vrásek. Noste jej samostatně nebo přes svou oblíbenou rtěnku tak, aby zůstal na povrchu a odrážel světlo, které pomáhá rtům vypadat neuvěřitelně zářivě a svěže.

1199  vč. DPH

Antioxidanty bojují proti volným radikálům, chrání rty před stresem ze životního prostředí.Pomáhá zvětšit objem rtů a snižuje vzhled jemných linek a vrásek.Aktivní hydratace pomáhá udržet vitální vlhkost rtů.