5/5

Cosmedix Micro Defense Sheet Mask

Micro Defense Microbiome Sheet Mask je ochlazující pleťová maska, která pokožku hluboce hydratuje prebiotickým sérem bohatým na hydrataci. Maska pomáhá posílit přirozenou obranyschopnost pokožky. Výsledkem je měkčí, hladší a pružnější pleť.• Viditelně redukuje vzhled jemných linek a vrásek

• Účině hydratuje suchou pokožku

• Pomáhá chránit před nepříznivým vlivem prostředí

• Snižuje zarudnutí a zklidňuje pokožku

Dopřejte své pokožce tu nejlepší péči pomocí Micro Defense Microbiome Sheet Mask. Tato luxusní omlazující maska ​​s prebiotikem bohatým na vlhkost – blahodárným sérem podporujícím pozitivní bakterie pokožky – pomáhá doplnit povrch suché nebo matné pokožky, často poškozené vnějšími stresory, pro zdravější, zářivější a vyváženější pleť. Díky účinné kyselině hyaluronové a výživným mandlovým a kokosovým olejům maska snižuje výskyt jemných linií a vrásek a pomáhá obnovit blahodárnou flóru pokožky. Tato luxusní pětidílná sada masek pomáhá chránit před stresujícími vlivy prostředí.

2000  vč. DPH

Kombinace vědy a botanických látek pomáhá vyhlazovat vrásky a linky, pokožka se zpevňuje.Botanické složky pomáhají zklidňovat zánět, vyživují pokožku a udržují její zdraví.Aktivní hydratace pomáhá nasát a udržet vitální vlhkost v pokožce.