5/5

Medik8 Natural Clay Mask 75 ml pro omlazení pleti 75 ml

Doplňte svoji péči o problematickou pleť o intenzivní jílovou masku, která redukuje póry, odstraňuje nečistoty a pročišťuje pleť. Natural Clay Mask zanechá vaši pleť svěží, zářivou a hebkou, a zároveň ji zmatňuje.Čisticí pleťová maska
Maska bohatá na přírodní jíly kaolin a bentonit jemně detoxikuje pokožku a dodává jí svěží vzhled, zatímco zmatňuje a působí jako prevence černých teček a rozšířených pórů. Pleť je po aplikaci hloubkově vyčištěná, kožní lipidy jsou v rovnováze a rozšířené póry viditelně zjemněné a stažené. Tím, že brání ucpávání pórů, obsažené přírodní jíly napomáhají minimalizovat vznik akné. Zejména účinný je v tomto ohledu bentonit, který navíc působí antibakteriálně a redukuje výskyt bakterií způsobujících v pleti záněty.

Antioxidace s přírodními výtažky
Natural Clay Mask je plná antioxidantů, které napomáhají k omlazení pleti a působí jako prevence jejího stárnutí. Kromě přírodního jílu obsahuje extrakt z brusinek, který zlepšuje texturu pleti a dodává jí jas, a také vitamín E, jenž v pleti uzamyká vláhu, a navyšuje tak její hydrataci. Doporučujeme ji používat alespoň 1x týdně pro celkovou revitalizaci pokožky.

Luxusní zážitek z kosmetiky ve vaší koupelně
Některé jílové masky na pleti nepříjemně tvrdnou, vysušují a lze je jen těžko smýt. To ale není případ Natural Clay Mask, které pro smytí stačí trocha teplé vody. V klidu domova si díky ní můžete užít zážitek jako z kosmetického salonu. Natural Clay Mask kromě toho, že zlepšuje kvalitu pleti, navíc krásně voní po brusinkách, zimolezu a mučence.

Redukuje přebytečný kožní maz
Díky obsaženému bentonitu maska Natural Clay Mask absorbuje nežádoucí kožní maz i nečistoty, čímž pročišťuje póry a brání vzniku zánětu. Také kaolin vyniká schopností absorbovat nečistoty, zároveň je ale vhodný i pro citlivou pleť.

Stáhne rozšířené póry
Viditelně redukuje rozšířené póry
Absorbuje nadbytečnou mastnotu, a reguluje tak množství kožního mazu
Odstraňuje z pokožky nečistoty
Zlepší texturu pokožky
Má hojicí a regenerační účinky
Zjemňuje pokožku, která je po použití hebká a vláčná
Funguje jako prevence stárnutí
Také pro čištění citlivé pokožky
Určeno pro normální, mastnou a smíšenou pokožku
Čisticí produkty Medik8 lze používat i na citlivou pokožku
Neobsahuje parabeny, nedráždí pokožku

960  vč. DPH

Čisticí jílová maska