5/5

Cosmedix Opti Crystal

Nejprodávanější produkt, který je oceňován profesionály péče o pleť. Poskytuje hloubkovou hydrataci oblasti očí a radikálně redukuje tmavé kruhy, jemné linky i hluboké vrásky.Opti Crystal je naše nejprodávanější, luxusní oční sérum z tekutých krystalů, které je speciálně vytvořeno z vysoce účinných přísad, které radikálně snižují vzhled tmavých kruhů a zlepšují vzhled jemných linek, vrásek a ochablé pokožky okolo očí. • Hydratuje oční okolí a vyplňuje jemné linky

• Chrání oční okolí před volnými radikály, které mohou urychlit projevy stárnutí

• Rapidně omezuje tmavé kruhy pod očima a vějířkové vrásky u vnějších koutků oka

Oční sérum Opti Crystal z tekutých krystalů je víc než jen hezký obal – jedná se o ultra hydratační oční péči, která vaší rutině chybí. Je vychvalována odborníky na péči o pleť, kosmetickými editory i influencery jako něco co zkrátka musíte mít. Nejprodávanější oční sérum, které přirozeně zvlhčuje unavené oči, je naplněné kokosem a technologií tekutých krystalů tak, aby dodalo výjimečnou hydrataci delikátní oblasti očí – změkčuje vzhled jemných linek, tmavých kruhů a vrásek při delším používání. Je obohacené o silné antioxidanty, jako je Spin Trap a kyselina lipoová. Opti Crystal pomáhá také chránit oči před škodlivými volnými radikály, které mohou urychlit projevy stárnutí. Řekněte ano odpočinutějšímu a mladistvějšímu vzhledu očí!

3200  vč. DPH

Kombinace vědy a botanických látek pomáhá vyhlazovat vrásky a linky, pokožka se zpevňuje.Antioxidanty bojují proti volným radikálům, chrání pokožku před stresem ze životního prostředí, který může způsobit zánět a poškození kolagenu a elastinu.Osoby se závažnou lepkovou senzitivitou nebo Dermatitidou Herpetiformis si mohou být jisti, že tento produkt neobsahuje lepek.Botanické složky pomáhají zklidňovat zánět, vyživují pokožku a udržují její zdraví.Aktivní hydratace pomáhá nasát a udržet vitální vlhkost v pokožce.