5/5

Cosmedix Opti Crystal 7ml

Cosmedix Opti Crystal 7ml je nejprodávanější produkt, který je oceňován profesionály péče o pleť. Poskytuje hloubkovou hydrataci oblasti očí a radikálně redukuje tmavé kruhy, jemné linky i hluboké vrásky.

  • snižují vzhled tmavých kruhů a zlepšují vzhled jemných linek, vrásek a ochablé pokožky okolo očí.
  • hydratuje oční okolí a vyplňuje jemné linky
  • chrání oční okolí před volnými radikály, které mohou urychlit projevy stárnutí
  • rapidně omezuje tmavé kruhy pod očima a vějířkové vrásky u vnějších koutků oka

 

Oční sérum Cosmedix Opti Crystal 7ml z tekutých krystalů je víc než jen hezký obal – jedná se o ultra hydratační oční péči, která vaší rutině chybí. Je vychvalována odborníky na péči o pleť, kosmetickými editory i influencery jako něco co zkrátka musíte mít. Nejprodávanější oční sérum, které přirozeně zvlhčuje unavené oči, je naplněné kokosem a technologií tekutých krystalů tak, aby dodalo výjimečnou hydrataci delikátní oblasti očí – změkčuje vzhled jemných linek, tmavých kruhů a vrásek při delším používání. Je obohacené o silné antioxidanty, jako je Spin Trap a kyselina lipoová. Opti Crystal pomáhá také chránit oči před škodlivými volnými radikály, které mohou urychlit projevy stárnutí. Řekněte ano odpočinutějšímu a mladistvějšímu vzhledu očí!

3200  vč. DPH

Nejprodávanější produkt, který je oceňován profesionály péče o pleť. Poskytuje hloubkovou hydrataci oblasti očí a radikálně redukuje tmavé kruhy, jemné linky i hluboké vrásky.