5/5

Cosmedix Polish

Dvousložkový povzbuzující exfoliační tělový peeling, který při každém použití jemně vyhlazuje matnou, odumřelou pokožku a odhaluje zářivě vypadající pleť, která je na dotek sametově hebká.• Jemně odstraňuje odumřelé buňky pokožky pro měkčí, hladší a jasnější pleť

• Používá přírodní kyseliny i fyzikální exfolianty, které pomáhají zlepšit strukturu pokožky

• Vyživuje pokožku pro zářivý vzhled

Proměňte svou sprchu v domácí lázeňský zážitek s tělovým peelingem s dvojitým účinkem! Tento super-vyživující fyzikální a chemický exfoliátor jemně odstraní suchou vrstvu pokožky a při pravidelném používání osvěžuje vzhled matné pleti. Tělový peeling je nasycený energizující směsí čerstvé levandule, eukalyptu a grapefruitových olejů a zanechává povznášející a jemnou vůni i po opláchnutí. Exfoliační přísady, jako je kyselina L-mléčná, pemza, korálky jojoby a křemelina, odlupují odumřelé buňky pokožky a zanechávají pokožku omlazenou a připravenou pro optimální absorpci ošetření těla v oblastech, jako je dekolt, nohy, paže a trup. Opečovaná pokožka těla zanechává pocit osvěžení, je revitalizovaná a hedvábně hebká na dotek. Skutečné výsledky klinické studie po 14 ošetření:

• Až o 46% lepší pevnost pokožky
• Až 27% zlepšení jasu pleti
* Výsledky založené na použití tělových produktů POLISH a A-LIFT společností COSMEDIX společně ve 28denní percepční studii s 10 účastníky. Jednotlivé výsledky se mohou lišit.

1200  vč. DPH

Kombinace vědy a botanických látek pomáhá vyhlazovat vrásky a linky, pokožka se zpevňuje.Vyrovnává tón pleti, redukuje hyper-pigmentace, zjemňuje vzhled pokožky.Antioxidanty bojují proti volným radikálům, chrání pokožku před stresem ze životního prostředí, který může způsobit zánět a poškození kolagenu a elastinu.