5/5

Medik8 dailySCRUB 75 ml

Pore Refining Scrub v sobě kombinuje exfoliační potenciál jemných AHA a BHA kyselin, a zároveň mechanických exfoliantů. Alfa- a beta-hydroxykyseliny jemně na chemické bázi uvolňují vazby mezi odumřelými kožními buňkami, které lze pak mechanickou exfoliací jojobovými zrníčky snadno z pleti odstranit. Složení obsahuje známou kyselinu L-mandlovou a kyselinu salicylovou ve vyvážených a bezpečných koncentracích. Vytahují nečistoty z kůže a hloubkově čistí ucpané a rozšířené póry, které se tak mohou stáhnout na svoji původní velikost. Výsledkem je odhalení svěží, rozjasněné pleti a přirozená obnova kožních buněk.

Stop mikroplastům
Jojobová zrníčka, přírodní mechanické exfolianty, jemně obrušují povrch kůže, čímž obnovují její zdravý, přirozený jas. Jojobová zrníčka mají kulovitý tvar a jsou na povrchu hladké, díky tomu zajišťují tu nejjemnější možnou úroveň exfoliace bez podráždění či poškrábání pleti. Tyto přírodní mikroexfolianty se získávají z jojoby, keře, jehož domovem je Sonorská poušť v Kalifornii. Scrub díky tomu neobsahuje žádné mikroplasty, exfolianty jsou plně biorozložitelné a udržitelně získávané.

Potěšení pro vaše smysly
Hedvábně jemná, krémová textura peelingu a sladká vůně zimolezu v Pore Refining Scrubu přináší potěšení smyslům, zatímco jeho aktivní látky stimulují obnovu a resurfaci pleti, která díky tomu získává bezchybný vzhled. Receptura je také obohacena o allantoin s regeneračními účinky a niacinamid, který reguluje tvorbu kožního mazu, čímž ještě více přispívá k ozdravení a zlepšení vzhledu pokožky.

Zefektivní účinek dalších produktů
Pore Refining Scrub navýší účinek dalších produktů, které ve své kosmetické péči používáte, protože umožní jejich aktivním látkám dostat se hlouběji do pleti. Zodpovědná je za to zvýšená exfoliace

Dvojitý čistič pórů
Nabízí dvojí sílu: chemickou a mechanickou exfoliaci pokožky (odstranění odumřelých buněk pokožky)
Hloubkově čistí a stahuje rozšířené póry, přesto je velice šetrný
Podporuje přirozenou buněčnou obnovu
Vylepšuje texturu pokožky
Má protizánětlivý účinek
Působí proti vzniku akné
Peeling na citlivou pleť
Vhodný pro mastnou a smíšenou pleť se sklonem k akné
Byl vyvinut tak, aby nedráždil ani nejcitlivější pokožku
Neobsahuje parabeny, je bez parfemace

960  vč. DPH

Přírodní peeling pro redukci rozšířených pórů a čištění pleti