5/5

Cosmedix Pure C

100% čistá kyselina L-askorbová. Použijte ji pro zesílení omlazujících účinků jakéhokoliv z produktů péče o pleť pro zářivější vzhled, pevnější pleť a redukci vrásek.Pure C je unikátní omlazující booster ve formě pudru. Pokožka je jím vysoce stimulována k obnově a její textura i tonus se mění. • Projasňuje pokožku a zlepšuje její tonus

• Redukuje výskyt jemných linek a vrásek

• Zvyšuje účinek hydratačních produktů a sér

Obohaťte svou pleťovou péči o Pure C. Je složen ze 100% kyseliny askorbové (vitamín C) ve formě krystalků, které pomáhají udržovat pleť pružnou a elastickou. Tato suchá pudrová forma čistého vitamínu C při použití v kombinaci s jiným produktem neutralizuje volné radikály, snižuje výskyt jemných vrásek a upravuje texturu a tonus pokožky. Krystalické složení vitamínu C umocňuje účinek pleťových sér a produktů. Vytváří perfektní koktejl ingrediencí pro jasnější a mladistvý vzhled.

1900  vč. DPH

Kombinace vědy a botanických látek pomáhá vyhlazovat vrásky a linky, pokožka se zpevňuje.Vyrovnává tón pleti, redukuje tmavé skvrny a hyper-pigmentace, zjemňuje vzhled jizev po akné.Antioxidanty bojují proti volným radikálům, chrání pokožku před stresem ze životního prostředí, který může způsobit zánět a poškození kolagenu a elastinu.