5/5

Cosmedix Purity Detox Scrub 90g

Peeling s jemnými částicemi a kyselinou salicylovou, který odstraňuje nahromaděné odumřelé buňky, rozpouští nečistoty, redukuje viditelné póry a nedostatky. Používejte jej samostatně nebo v kombinaci s vaším oblíbeným čistícím přípravkem pro hloubkové čištění a exfoliaci v jednom kroku.

 

Cosmedix Purity Detox Scrub 90g  je mix jemných fyzikálních peelingových částeček v kombinaci s kyselinou salicylovou. Pokožku očistí a zbaví všech nedokonalostí. Obsahuje maková, jojobová a datlová semena, díky nimž odstraní veškeré odumřelé buňky. Kyselina salicylová k tomu poskytne silně obnovující a vyhlazující efekt. Aplikujte na obličej, krk a dekolt pro dosažení hladké pokožky.

 

Cosmedix Purity Detox Scrub 90g se používá spíše večer s oblíbeným čistícím produktem.

1650  vč. DPH

Kombinace vědy a botanických látek pomáhá vyhlazovat vrásky a linky, pokožka se zpevňuje.Vyrovnává tón pleti, redukuje tmavé skvrny a hyper-pigmentace, zjemňuje vzhled jizev po akné.Antioxidanty bojují proti volným radikálům, chrání pokožku před stresem ze životního prostředí, který může způsobit zánět a poškození kolagenu a elastinu.Akné je způsobeno tím, že chloupky, maz a odumřelé kožní buňky ucpávají póry. Složky, jako je kyselina salicylová a retinolový komplex AGP, pomáhají stimulovat buněčnou přeměnu. Pleť je jemná, čistá a zdravá.Vylepšená textura a účinná exfoliace pomáhá správné absorpci produktu. Díky odstranění staré vrstvy povrchu kůže, pleť získá schopnost snáze absorbovat aktivní složky.Osoby se závažnou lepkovou senzitivitou nebo Dermatitidou Herpetiformis si mohou být jisti, že tento produkt neobsahuje lepek.Produkt bez složek na bázi ropných a minerálních olejů. Šetrně vyživuje pokožku bez ucpávání pórů.