5/5

Cosmedix Purity Solution

Hloubkově čistí pleť, aniž by ji vysušoval. Rozpouští přebytečnou mastnotu, make-up, ochranné přípravky proti slunečnímu záření a nečistoty z okolí.Hloubkově čistící zklidňující olej Purity Solution jemně čistí pleť a odstraňuje make-up 2 v 1. Má bohatou výživnou texturu z olejů, díky kterým jemně a efektivně rozpouští nečistoty a maz. Pokožka zůstává hydratovaná a rozjasněná.• Odstraňuje make-up a nečistoty, přičemž zachovává přirozenou hydrataci kůže

• Pročišťuje pokožku pro hladší vzhled

• Vyživuje pokožku díky vitamínům, které mají vliv na rozjasnění

Pokožka, která se po čištění cítí zdravá a hydratovaná? To je neslýchané – až doposud. Hloubkově čistící zklidňující olej Purity Solution obsahuje výživný olej z oliv, moringy, světlice barvířské, kukui (olej z tungovníku), sezamu a arganový olej. Tyto složky jemně narušují nečistoty, přebytečný maz, dlouhotrvající make-up a také UV filtry. Po očištění omyjte vodou a pokožka zůstane hebká, poddajná, hydratovaná a zdravá – nikdy ne napnutá nebo mastná. Produkt je vhodný i na oční okolí a rty. Tento víceúčelový čistící olej pokožku vyživuje, napomáhá projasňování a je skvělým řešením pro dokonalé každodenní čištění, aniž by se porušila přirozená hydratace pokožky.

1200  vč. DPH

Kombinace vědy a botanických látek pomáhá vyhlazovat vrásky a linky, pokožka se zpevňuje. Antioxidanty bojují proti volným radikálům, chrání pokožku před stresem ze životního prostředí, který může způsobit zánět a poškození kolagenu a elastinu.Botanické složky pomáhají zklidňovat zánět, vyživují pokožku a udržují její zdraví.Aktivní hydratace pomáhá nasát a udržet vitální vlhkost v pokožce.