5/5

Cosmedix Remedy

Tento elixír využívá revitalizační směs olejů bohatých na omega mastné kyseliny, antioxidanty a vitamín E, které hydratují, vyživují a chrání pleť. Vhodný i pro citlivou pokožku těla.• Funguje jako vzpruha a energizuje vaše smysly každou kapkou

• Rychle se vstřebává

• Předchází vysychání pokožky a uzamyká vlhkost v epidermis

• Kůži nasytí výživnými oleji a vitamíny

Osvěžte svoje smysly a dejte suché pokožce nový vzhled s tímto luxusním celotělovým olejem Omega-Complex Treatment Oil. Je bohatý na omega mastné kyseliny, antioxidanty a vitamín E, poskytne obličeji i pokožce těla okamžitý pocit komfortu a hydratace díky tomu, že uzamyká vlhkost uvnitř pokožky. Světlice barvířská, olej z jadérek hroznů a granátových jablek. Tato mnohostranná receptura má plnou, bohatou texturu a je vhodná pro suchou a povadlou pokožku, aniž by po sobě zanechávala mastnotu nebo zanášela póry. Od obličeje po kůžičky nehtových lůžek, lokty, nebo dokonce vlasy, můžete vidět a cítit každou vyživující, rychle se vstřebávající kapku. Pomáhá chránit přirozenou vlhkou bariéru pokožky a snižuje viditelné známky stárnutí jako jsou jemné vrásky. Svůj den můžete začít nebo skončit s Remedy – je to mnohem víc, než jen hydratace a projasnění.

1400  vč. DPH

Kombinace vědy a botanických látek pomáhá vyhlazovat vrásky a linky, pokožka se zpevňuje.Antioxidanty bojují proti volným radikálům, chrání pokožku před stresem ze životního prostředí, který může způsobit zánět a poškození kolagenu a elastinu.Botanické složky pomáhají zklidňovat zánět, vyživují pokožku a udržují její zdraví.