5/5

Cosmedix Rescue – Sos

Hydratační balzám rychle uvolňuje a hojí extrémně vysušenou nebo popraskanou pleť. Poskytuje okamžitou úlevu a snižuje začervenání po ošetření povrchu pleti.Náš původní fanoušky oblíbený recept je na vyžádání zpět! Rescue je intenzivní hydratační balzám a maska, která za pomoci silných antioxidantů, které velmi rychle pomáhají zklidnit, hydratovat a vyživit extrémně suchou a popraskanou pokožku poskytují komfort pro zářivou a zdravou pleť. • Vytváří dlouhodobou hydrataci, která pomáhá ochránit bariéru vlhkosti pokožky

• Zklidňuje a snižuje výskyt začervenání

• Eliminuje suchou a šupinatou pokožku

• Zajišťuje dvojnásobný účinek jako ošetřující maska přes noc, pro úplné obnovení hydratace

Oživte suchou pokožku pomocí mimořádně vyživující RESCUE masky a uchovejte si vlhkost. Tento jemný balzám a maska jsou jedinečně vytvořeny tak, aby pomohly obnovit hydrataci a zmírnily extrémně suchou a popraskanou pleť. Zklidňuje citlivou pokožku a do hloubky ji vyživuje díky kombinaci hydratační síly bambuckého másla a zklidňujícího extraktu z kanadské vrby. Bohatá na antioxidanty, vitamín C a extrakt z třešňové kůry pomáhající pokožku zklidnit a snížit výskyt začervenání. Tento zvlhčující, ale nikdy ne mastný, luxusní a zvláčňující balzám s vůní třešní zanechává pokožku hedvábně hladkou na dotek. Použijte ji jako noční hydratační masku nebo jako lokální ošetřování extrémně suchých oblastí na obličeji a těle. Výsledek – klidná a omlazená pleť, která září.

1900  vč. DPH

Kombinace vědy a botanických látek pomáhá vyhlazovat vrásky a linky, pokožka se zpevňuje.Antioxidanty bojují proti volným radikálům, chrání pokožku před stresem ze životního prostředí, který může způsobit zánět a poškození kolagenu a elastinu.Botanické složky pomáhají zklidňovat zánět, vyživují pokožku a udržují její zdraví.Aktivní hydratace pomáhá nasát a udržet vitální vlhkost v pokožce.