5/5

Cosmedix Rescue – Sos 50g

Cosmedix Rescue – Sos 50g hydratační balzám rychle uvolňuje a hojí extrémně vysušenou nebo popraskanou pleť. Poskytuje okamžitou úlevu a snižuje začervenání po ošetření povrchu pleti. Maska Rescue je intenzivní hydratační balzám a maska, která za pomoci silných antioxidantů, které velmi rychle pomáhají zklidnit, hydratovat a vyživit extrémně suchou a popraskanou pokožku poskytují komfort pro zářivou a zdravou pleť.

  • Vytváří dlouhodobou hydrataci, která pomáhá ochránit bariéru vlhkosti pokožky
  • Zklidňuje a snižuje výskyt začervenání
  • Eliminuje suchou a šupinatou pokožku
  • Zajišťuje dvojnásobný účinek jako ošetřující maska přes noc, pro úplné obnovení hydratace

 

Oživte suchou pokožku pomocí mimořádně vyživující RESCUE masky a uchovejte si vlhkost. Cosmedix Rescue – Sos 50g jemný balzám a maska jsou jedinečně vytvořeny tak, aby pomohly obnovit hydrataci a zmírnily extrémně suchou a popraskanou pleť. Zklidňuje citlivou pokožku a do hloubky ji vyživuje díky kombinaci hydratační síly bambuckého másla a zklidňujícího extraktu z kanadské vrby.

 

Bohatá na antioxidanty, vitamín C a extrakt z třešňové kůry pomáhající pokožku zklidnit a snížit výskyt začervenání. Tento zvlhčující, ale nikdy ne mastný, luxusní a zvláčňující balzám s vůní třešní zanechává pokožku hedvábně hladkou na dotek. Výsledek – klidná a omlazená pleť, která září.

1900  vč. DPH

Hydratační balzám rychle uvolňuje a hojí extrémně vysušenou nebo popraskanou pleť. Poskytuje okamžitou úlevu a snižuje začervenání po ošetření povrchu pleti.