5/5

Cosmedix Restore

Vysoce hydratační maska, která viditelně kůži vyplní, vyhladí vrásky a zjemní texturu pleti. Výsledkem je jemná, revitalizovaná a zdravá pleť.Máte povadlou pleť? Obnovte ji v jasnou a zářící pleť s hydratační maskou Restore. Tato ultra výživná maska, obsahující máslo z mangového semena a skvalen, viditelně pokožku hydratuje, pomáhá vyhlazovat jemné linky a vrásky a zlepšuje vzhled pokožky. Výsledkem je zdravější, jemnější a mladistvější pleť. • Viditelně naplní pokožku vitální hydratací

• Zlepšuje strukturu pokožky

• Pomáhá redukovat vzhled jemných linek a vrásek

Uhaste žízeň pokožky, která potřebuje hydratační obnovu – mimořádně vyživující maska bohatá na vlhkost, která pomáhá přivést zpět suchou pleť k životu. Restore maska je tvořena máslem z manga a skvalenem – hydratací získanou z olivového oleje. Jemně odlupuje pokožku a blokuje vlhkost, vyhlazuje jemné linky a vrásky. Lehká, ale přesto luxusně krémová, Restore maska se rozplyne do pokožky, aniž by zanechala mastný zbytek. Výsledkem je zdravá, pružná a obnovená pleť, která se cítí mladistvá.

2000  vč. DPH

Kombinace vědy a botanických látek pomáhá vyhlazovat vrásky a linky, pokožka se zpevňuje.Antioxidanty bojují proti volným radikálům, chrání pokožku před stresem ze životního prostředí, který může způsobit zánět a poškození kolagenu a elastinu.Aktivní hydratace pomáhá nasát a udržet vitální vlhkost v pokožce.