5/5

Cosmedix Sada pro omlazení pleti

Cosmedix Sada pro omlazení pleti o zralou pleť se zabývá některými z nejčastějších příznaků stárnutí, jako jsou jemné linky, vrásky, dehydratace, nevýrazný tón a textura pleti. Každý produkt je navržen tak, aby pomáhal zlepšit vzhled pokožky tím, že vyhlazuje, hydratuje a obnovuje – takže můžete vypadat co nejlépe v každém věku.

 

BENEFIT CLEAN | Jemná čistící emulze je mimořádně jemná, bez sulfátu, s výživnými účinky a zajišťuje skvělé denní čištění pro všechny typy pleti, včetně citlivé.

CELL ID | Výživné obnovující sérum podporuje proliferaci zdravé pokožky a zároveň snižuje výskyt jemných linek a vrásek, tmavých skvrn a dalších projevů stárnutí pro mladistvější vzhled.

SERUM 16 | Obnovující sérum s rychlým účinkem dramaticky snižuje vzhled jemných linek a vrásek pomocí technologie LG-retinex – komplexu retinolu s rychlou obnovou, který je dostatečně jemný pro suchou a citlivou pokožku – pro obnovení pleti s úžasnými výsledky.

EMULSION | Intenzivní hydratační emulze poskytuje hlubokou a trvalou hydrataci díky technologii tekutých krystalů a bambuckému máslu pro zvlhčení suché pokožky.

 

Cosmedix Sada pro omlazení pleti obsahující tyto základní produkty viditelně zlepšuje texturu pleti.

2000  vč. DPH

Startovací sada pro omlazení pleti s obsahem retinolu