5/5

Institut Esthederm Sun Intolerance ochranný sprej na tělo při sluneční intoleranci High Protection (Global Cellular Protection) 150 ml

Opalovací mléko pro velmi citlivou pokožku, která netoleruje slunce. Vysoká ochrana pro dětskou pokožku.Příprava na slunění pro pleť trpící alergiemi. Zklidnění po opalování.Ochranné opalovací mléko ve spreji pro velmi citlivou pokožku (sluneční alergie, velmi světlá pleť, těhotenství, pro děti). Bez parfémů.

Jemné a hebké mléko ve spreji, které poskytuje vysokou sluneční ochranu proti UVA a UVB paprskům. Mléko má OF 40. Citlivá pokožka si postupně a bezpečně zvyká na slunce, protože do kůže kontrolovaně pronikne jen minimální množství UVB paprsků. Pokožka se tak učí pomalu a zdravě opalovat. Zásadní je obsažený patent Global Cellular Protection, který chrání kožní buňky před poškozením DNA a působí proti vzniku zánětu. Přípravek obsahuje vysoce kvalitní minerální clonu oxid ceřičitý, který vypadá jako průhledná čočka (tzn. nebudete mít na kůži bílý film). Tento moderní minerální filtr skvěle odráží UVA a UVB paprsky a nevniká do organismu.

1450  vč. DPH

Out of stock

Pro citlivou pokožku,která vyžaduje vysokou ochranu na slunci. Pro jedince, kteří trpí na sluneční alergii nebo reagují vyrážkou na chemické filtry. Pro světlé, keltské fototypy, které se velmi špatně opalují a skoro vždy spálí. Pro těhotné a pro děti. Mléko Sun Intolerance zajistí vysokou ochranu pokožky během užívání fotosenzitizujících léků, v rekonvalescenci, v období velkého stresu apod.