5/5

Institut Esthederm Sun Intolerance ochranný krém na obličej při sluneční intoleranci High Protection (Global Cellular Protection) 50 ml

Ochranný krém na obličej pro citlivou pleť.

Jemný krém na obličej, krk a dekolt s vysokou sluneční ochranou (OF40), který do kůže kontrolovaně propustí pouze malou dávku slunečních paprsků. Kožní buňky jsou zevnitř posílené a chráněné proti poškození DNA, vzniku volných radikálů a proti vzniku zánětu (patent Global Cellular Protection). Pleť si postupně a bezpečně zvyká na slunce, učí se znovu opalovat a alergické reakce mizí. Bez parfémů. Krém se dobře roztírá a vstřebává, není mastný a nezanechává bílý film. Přecitlivělá pokožka se může bezpečně vystavit slunci bez vzniku alergické reakce. Pokožka se postupně zklidní a pomalu se opálí bez spálení.

1300  vč. DPH

Out of stock

Pro pleť, která netoleruje pobyt na slunci a projevuje se vznikem kožní alergie. Pro pleť, která na slunci rychle zčervená a spálí se. Pro těhotné ženy a děti. Pro jemnou, citlivou pokožku a pro pleť s rozšířenými žilkami – Sun Intolerance Cream je vhodný jako denní krém. V průběhu léčby některými léky a např. v období většího stresu.