5/5

ZO® SKIN HEALTH by Zein Obagi Skin Brightening Program + Texture

Výhody: 

  • Vynikající systém údržby po ošetření hydrochinonem nebo pokud se hydrochinon nedoporučuje
  • Vysoce účinné retinoly poskytují rychlejší nástup výsledků pro sjednocení tónu pleti
  • Ideální v případě nerovnoměrné pokožky

 

Vynikající systém údržby po ošetření hydrochinonem. Tato 4kroková rutina proti stárnutí obličeje určená ke zlepšení viditelných známek změny barvy a hyperpigmentace. Zároveň pomáhá viditelně zlepšit vzhled vrásek a zjemnění textury pleti. Tento 4-krokový systém, formulovaný s vysoce účinnými retinoly, je perfektní při problémech textury pokožky a stárnutí. Poskytuje rychlé výsledky pro rovnoměrnější, hladší a zářivější pleť.

 

ZO® SKIN HEALTH by Zein Obagi Skin Brightening Program + Texture obsahuje:

ZO® SKIN HEALTH Retinol Skin Brightener 1% 30ml – řešení na bázi retinolu, u kterého je klinicky prokázáno, že rychle zlepšuje vzhled nerovnoměrného tónu pleti pro jasnější, hladší a jasnější pleť.

ZO® SKIN HEALTH Daily Power Defense 30 ml – pokročilé sérum, u kterého je klinicky prokázáno, že posiluje ochrannou bariéru pleti a zároveň ji pomáhá bránit před vnějšími agresory a předčasným stárnutím.

ZO® SKIN HEALTH Wrinkle + Texture Repair 30 ml – vysoce účinný retinol, který obnovuje přirozenou hydrataci pokožky, viditelně zlepšuje vzhled vrásek a zjemňuje texturu.

ZO® SKIN HEALTH Brightalive®  Skin Brightener 30 ml -technologicky vyspělý rozjasňovač pleti, u kterého je klinicky prokázáno, že zvyšuje jas, jas a vybledne vzhled tmavých skvrn pro jasnější a rovnoměrněji vypadající pleť.

 

ZO® SKIN HEALTH by Zein Obagi Skin Brightening Program + Texture je možné zakoupit pouze na základě konzultace s odborníkem či proškolenou kosmetičkou.  

5700  vč. DPH

Složení s retinolem proti stárnutí pomáhá zlepšit vzhled vrásek a změny barvy a zároveň zjemňuje texturu pleti pomocí programu ZO Skin Health Skin Brightening Program + Texture Kit.