5/5

Medik8 C-Tetra Luxe Pleťové sérum 30 ml

Intenzivní sérum s vitamínem C
Sérum s vitamínem C C-Tetra Luxe pleti nabízí to, co základní sérum C-Tetra, ale také mnohem více. Nejen, že obsahuje ještě větší dávku vitamínu C, ale i další účinné látky, které maximalizují jeho rozjasňující účinek a výživu pleti. Zvyšuje hustotu zralé pleti, zlepšuje její texturu a redukuje projevy pigmentace. Protože podporuje v kůži syntézu kolagenu, vyhlazuje vrásky a jemné linky a celkově zpevňuje a obnovuje pleť.

Dvakrát silnější než C-Tetra
Sérum C-Tetra Luxe obsahuje dvojnásobné množství vitamínu C ve formě tetrahexyldecyl askorbátu. Je díky tomu dvakrát efektivnější jak ve stimulaci produkce kolagenu, tak v aktivitách vedoucích k rozjasnění pleti a redukci nadměrné pigmentace. Sérum obsahuje navíc červený ženšen pro rozjasnění pleti, skvalan a marakujový olej pro hydrataci a vitamín F pro výživu pleti.

Antioxidace pleti
Hlavní účinné látky 7% tetrahexyldecyl askorbát (vitamín C) a přírodní vitamín E jsou silné antioxidanty, které chrání pleť před poškozením volnými radikály i slunečním zářením. Pokožka sice obsahuje vlastní antioxidační systém, ten je ale volnými radikály často přesycený, a pleť pozbývá ochrany. Objevit se pak mohou poškození kolagenu, elastinu, ale i kožních buněk a buněčné DNA. Vitamín C a vitamín E nicméně působí ve vzájemné synergii jako „síťové antioxidanty“, které se vzájemně dobíjí, a maximalizují tak antioxidační ochranu pleti, která je celodenně chráněná.

NE vráskám a pigmentaci
Pomáhá chránit pleť před volnými radikály, které jsou hlavní příčinou předčasného stárnutí pokožky
Spouští přirozenou syntézu kolagenu
Minimalizuje vznik tmavých a stařeckých skvrn
Viditelně projasňuje tón pleti
Zlepšuje také texturu a pevnost pleti
Zlepšuje hydrataci pleti
Pleť vyživuje
Předchází a zamezuje příznakům stárnutí pokožky
Rozjasňovač tmavých skvrn
Vedle vitamínu C obsahuje C-Tetra Luxe také další aktivní látku, která rozjasňuje a barevně sjednocuje pleť. Extrakt z červeného ženšenu maximalizuje rozjasňující účinek séra a cílí na nadměrnou pigmentaci, stařecké skvrny a nejednotný barevný tón pokožky.

S obsahem luxusních olejů
Obsažený vitamín F a skvalan navyšují výživu pleti, marakujový olej podporuje její hydrataci a dodává séru C-Tetra Luxe punc luxusu. Je přirozeně bohatý na vitamín E a kyselinu linolovou, díky kterým podporuje regenerační, rejuvenační a hojivé procesy v kůži. Obnovuje také fungování kožního pláště, které je klíčové pro zachování hydratace a zdraví.

Antioxidace pro každý typ pleti
Obsažený vysoce účinný tetrahexyldecyl askorbát je ultra jemný derivát vitamínu C založený na lipidech
Receptura obsahuje velmi stabilní síť antioxidantů
Vhodné pro všechny typy pokožky
Zajišťuje vysokou epidermální penetraci
Sérum je určeno pro muže i ženy od 40 let, u kterých je potřebná vyšší intenzita péče a silnější ochrana

1850  vč. DPH

Sérum s vitamínem C pro omlazení a rozjasnění pleti