Gold Collagen

Gold Collagen patří mezi nejprodávanější doplňky stravy s kolagenem již od roku 2013.

Důvody popularity: 

  • Sklo a recyklovatelné obaly

GOLD COLLAGEN®️ se zavázal k výrobě skleněných lahví od roku 2011.   Obal je plně recyklovatelný a navržený tak, aby prodloužil životnost účinných látek. Pro vnější obaly a potisky používájí recyklovaný papír certifikovaný FSC.

  • Prémiové kvalitní ingredience

GOLD COLLAGEN®️ je vyráběn podle nejvyššího standardu kvality , což zajišťuje, že jsou dodržovány i nejvyšší úrovně bezpečnosti a norem.

  • Etické zdroje

Mořský kolagen pochází z eticky chované rybí kůže. GOLD COLLAGEN®️ obsahuje přírodní ingredience a neobsahuje žádné geneticky modifikované ingredience ani jiné nechutnosti.

  • Čistý štítek

GOLD COLLAGEN®️ obsahuje přírodní složky, transparentně označené na etiketách produktů. Bez přidaných barviv, příchutí nebo cukrů. Přirozeně slazený rostlinným extraktem – Stévie.

Neobsahuje žádné škodlivé látky, neobsahuje GMO, barviva, konzervační látky, alkohol, PEG, alkohol, sulfáty, ftaláty, parabeny. A neobsahuje lepek ani laktózu.

  • Nikdy netestováno na zvířatech
  • Vysoký stupeň inovace patentovaných receptur

Produkty GOLD COLLAGEN®️ obsahují 3 evropské patenty, 1 americký patent, 13 klinických studií hotových receptur provedených na více než 1300 subjektech, s výsledky publikovanými ve 12 recenzovaných vědeckých pracích a lékařských knihách.

  • Udržitelné pracoviště

V MINERVA Research Labs, mateřské společnosti GOLD COLLAGEN®, naši zaměstnanci těží z flexibilní pracovní politiky, která umožňuje rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, podpořenou hybridním pracovním rozvrhem.

  • Vyrobeno v Japonsku

Multikulturní společnost se sídlem v Británii, která vznikla ve Velké Británii, Marine Collagen pochází z Francie a vyrábí se v Japonsku. Generální ředitel se na cestě do Japonska inspiroval holistickým přístupem japonských žen k péči o pleť, který zahrnoval kolagen jako základní krok v jejich každodenním režimu péče o pleť. Po letech výzkumu hydrolyzovaného kolagenu a jeho výhod a využití japonských i evropských odborných znalostí se zrodil GOLD COLLAGEN®.

Značka
Zvolte kategorii
Značka
Typ vlasů
Zvolte kategorii
Typ vlasů
Dle složení
Zvolte kategorii
Dle složení
Kategorie
Zvolte kategorii

Poptávka

Produktu