5/5

Cosmedix Detox

Maska na bázi aktivního uhlí a jílu zajišťuje jemnou exfoliaci pleti, detoxikuje a účinně odstraňuje nečistoty. Pleť je viditelně jasnější a zářivější.Ultra čistící a velmi jemná detoxikační maska s aktivním dřevěným uhlím, fungujícím jako magnet, který vytahuje nečistoty zanášející póry, odstraňuje přebytečný maz a denní nečistoty. Zároveň odstraňuje znečišťující látky, které urychlují stárnutí, pro svěží, hladkou a čistou pleť. • Absorbuje přebytečný maz a denní nečistoty

• Exfoliace vyhlazuje strukturu pokožky a obnovuje zářivější vzhled pleti

• Odstraňuje nečistoty, které mohou urychlit viditelné známky stárnutí

Potřebuje vaše pokožka detox? Máme pro vás řešení. Na rozdíl od jiných masek s dřevěným uhlím, které mohou zanechat pokožku suchou, napjatou a dokonce podrážděnou, detoxikační maska s aktivním uhlím provádí hloubkovou očistu s šetrnými a účinnými přísadami a zanechává jemný povrch, který nikdy nevysuší. Tato čistící pleťová maska, která je tvořena aktivním uhlím a kaolínem je ideální i pro nejcitlivější pokožku. Odstraňuje každodenní nečistoty, jako je přebytečný maz, nečistoty, odumřelé kožní buňky a zbytky z toxického znečištění vzduchu. Redukuje rozšířené póry a zanechává vaši pleť tak, aby vypadala a cítila se čistá a hladká. Křemelina jemně odlupuje a odhaluje zářivější pleť, která je na dotek hedvábně hladká. Jděte do detoxu – vaše pokožka vám poděkuje!

1900  vč. DPH

Kombinace vědy a botanických látek pomáhá vyhlazovat vrásky a linky, pokožka se zpevňuje.Vyrovnává tón pleti, redukuje tmavé skvrny a hyper-pigmentace, zjemňuje vzhled jizev po akné.Antioxidanty bojují proti volným radikálům, chrání pokožku před stresem ze životního prostředí, který může způsobit zánět a poškození kolagenu a elastinu.Akné je způsobeno tím, že chloupky, produkce mazu a odumřelé kožní buňky ucpávají póry. Složky, jako je kyselina salicylová a komplex AGP, pomáhají stimulovat buněčnou přeměnu, pleť je jemná, čistá a zdravá.Vylepšená textura a účinná exfoliace pomáhá správné absorpci produktu. Díky odstranění staré vrstvy povrchu kůže, pleť získá schopnost snáze absorbovat aktivní složky.