5/5

Cosmedix Detox 74g

Cosmedix Detox 74g na bázi aktivního uhlí a jílu zajišťuje jemnou exfoliaci pleti, detoxikuje a účinně odstraňuje nečistoty. Pleť je viditelně jasnější a zářivější. Ultra čistící a velmi jemná detoxikační maska s aktivním dřevěným uhlím, fungujícím jako magnet, který vytahuje nečistoty zanášející póry, odstraňuje přebytečný maz a denní nečistoty. Zároveň odstraňuje znečišťující látky, které urychlují stárnutí, pro svěží, hladkou a čistou pleť.

  • Absorbuje přebytečný maz a denní nečistoty
  • Exfoliace vyhlazuje strukturu pokožky a obnovuje zářivější vzhled pleti
  • Odstraňuje nečistoty, které mohou urychlit viditelné známky stárnutí

 

Tato čistící pleťová maska, která je tvořena aktivním uhlím a kaolínem je ideální i pro nejcitlivější pokožku. Odstraňuje každodenní nečistoty, jako je přebytečný maz, nečistoty, odumřelé kožní buňky a zbytky z toxického znečištění vzduchu. Redukuje rozšířené póry a zanechává vaši pleť tak, aby vypadala a cítila se čistá a hladká. Křemelina jemně odlupuje a odhaluje zářivější pleť, která je na dotek hedvábně hladká.

1900  vč. DPH

Maska na bázi aktivního uhlí a jílu zajišťuje jemnou exfoliaci pleti, detoxikuje a účinně odstraňuje nečistoty. Pleť je viditelně jasnější a zářivější.