5/5

Cosmedix Enhance

Dramaticky vyživující maska na rty. Vaše rty budou hladší, měkčí a plnější díky vysoce účinným olejům a přírodním změkčovadlům.

Dej sbohem vysušeným rtům a to nadobro. Velmi silně vyživující a ošetřující maska na rty, která výrazně upraví rty do hladšího, měkčího a plnějšího vzhledu. Vytvořená s jedinečnou směsí vysoce výkonných olejů a přírodních změkčovadel. Vylepšuje a poskytuje intenzivní hydrataci a pomáhá obnovit maximální vlhkost pro měkké a výrazné rty.• Viditelně tvaruje rty a dává jim plnost

• Zjemňuje a vyhlazuje rty

• Chrání rty

• Zmírňuje narušení, popraskání a drsnost rtů způsobené suchou pokožkou

• Vytváří vlhkou bariéru pro intenzivní hydrataci, která dlouho vydrží

• Jako ošetřující maska na noc zdvojnásobuje účinek pro celkovou regeneraci a hydrataci

Suché a popraskané rty – poslouchejte! Představujeme vám Enhance, každodenní obnovující pleťovou masku. Zdvojnásobte svůj účinek, když ji použijete jako ošetření přes noc tak, aby hluboce vyživila rty a podpořila pružný vzhled. Tato velmi výživná směs na rty, plná zklidňujících olejů a přírodních změkčovadel intenzivně hydratuje a při každém použití zlepšuje vzhled suché a popraskané pokožky. Silný peptid omlazuje pokožku pro viditelně plnější, svůdně vypadající rty, zatímco botanický biopolymer vytváří bariéru pro silnou hydrataci, která vydrží. Aplikátor s chladivou kovovou špičkou jemně nanáší změkčující balzám na rty pro rychlou absorpci a čistou aplikaci. Při pravidelném používání jsou rty plnější, hebké, pružné a hladké na dotek.

1100  vč. DPH

Antioxidanty bojují proti volným radikálům, chrání rty před stresem ze životního prostředí.Pomáhá zvětšit objem rtů a snižuje vzhled jemných linek a vrásek.Intezivně a dlouhodobě chrání hydrataci ve rtech.