5/5

Cosmedix Eye Genius

Vyřešte tři největší problémy v oblasti očního okolí: tmavé kruhy, otoky a mimické vrásky. Pět zpevňujících peptidů zaručuje okamžité zpevnění, zatímco hyaluronát sodný a olej z brutnáku jemnou pokožku očního okolí zklidňují a hydratují. Zářivá slída okamžitě rozjasňuje oblast očí pro mladší vzhled.Eye Genius je brilantní multitaskingová oční péče, která oživuje vzhled unavených očí tím, že redukuje výskyt otoků, tmavých kruhů, vrásek, vějířkových vrásek u vnějších koutků oka pro jasnější a mladší pohled. • Zlepšuje hydrataci pokožky

• Lze použít jako hydratující podklad pod make-up

• Redukuje otoky

• Rozjasňuje tmavé kruhy

• Pomáhá redukovat vzhled jemných linek, vrásek, vějířkových vrásek u vnějších koutků oka

Získejte jasné výsledky s Eye Genius. Tento luxusní, lehký, jedinečný oční komplex přináší potřebnou hydrataci. Zaměřuje se na tři hlavní problémy v oblasti očí – tmavé kruhy, váčky pod očima a vějířkové vrásky. Geniální formule obsahuje zpevňující peptidy, které společně pomáhají redukovat výskyt jemných linek a vrásek, zatímco rozjasňují oblast pod očima tak, aby pomohly zamaskovat vzhled tmavých kruhů. Tento nejprodávanější, ultra vyživující, ale nikdy mastný, oční krém je ideální pro každodenní použití pod make-up nebo samostatně. Vážně nebudete věřit svým očím!

2400  vč. DPH

Kombinace vědy a botanických látek pomáhá vyhlazovat vrásky a linky, pokožka se zpevňuje.Vyrovnává tón pleti, redukuje tmavé skvrny a hyper-pigmentace, zjemňuje vzhled jizev po akné.Antioxidanty bojují proti volným radikálům, chrání pokožku před stresem ze životního prostředí, který může způsobit zánět a poškození kolagenu a elastinu.Botanické složky pomáhají zklidňovat zánět, vyživují pokožku a udržují její zdraví.Aktivní hydratace pomáhá nasát a udržet vitální vlhkost v pokožce.