5/5

Medik8 Eyes & Lips Micellar Cleanse 100 ml

Třífázový micelární systém Eyes & Lips Micellar Cleanse odlíčí voděodolnou řasenku, vysoce pigmentovanou dekorativní kosmetiku i dlouhodržící make-up bez drhnutí či podráždění. Díky svému složení naopak zklidňuje oční okolí a vyživuje řasy.Odlíčí i voděodolný make-up
Máte problém s citlivostí očního okolí při odličování? Jemný pečující přípravek Eyes & Lips Micellar Cleanse je to pravé, co potřebujete. Díky svému unikátnímu složení s aktivními micelami rychle a bez námahy odstraní i voděodolný oční make-up, dlouhodržící rtěnku nebo vysoce pigmentovanou dekorativní kosmetiku.

Zklidňuje a vyživuje
Německý heřmánek, chrpa a panthenol (vitamín B5) zklidňují a pečují o jemnou pleť očního okolí, kyselina hyaluronová s glycerinem ji navíc, stejně jako řasy, hydratují. Pleť je po odlíčení čistá, tonizovaná a osvěžená po celodenním nošení make-upu, řasy jsou chráněné a vyživené.

Třífázový systém
Složení Eyes & Lips Micellar Cleanse stojí na třech micelární vrstvách – oleji, vodě a silikonech. Obsahuje také 3 typy micel, které ve spojení s olejovou složkou zajistí rychlé a snadné odlíčení s použitím minimálního množství produktu.

Již žádné „drhnutí“ řasenky z řas
Díky své konzistenci Eyes & Lips Micellar Cleanse jemně klouže po kůži, čistí ji od nečistot a zanechává ji hedvábně jemnou, každý den
Vedle odlíčení také vyživuje a posiluje pleť v očním okolí a řasy
Účinné odstraní oční make-up bez vysoušení nebo podráždění pleti
I pro citlivé oční okolí
Maximálně jemné, nemastné složení
Vhodné pro všechny typy pleti, i pro pleť citlivou
Vhodné i pro nositele kontaktních čoček
Bez obsahu alkoholu, parabenů a parfémů
Má vyvážené pH

480  vč. DPH

Odličovač voděodolného make-upu