5/5

Cosmedix Glow

Rozjasňující maska pomáhá odstraňovat odumřelé povrchové buňky pro zajištění optimálního vstřebávání rozjasňujících látek a redukci nerovnoměrného zabarvení tónu pleti. Pleť je hladká a zářivá.Nedovolte, aby vám vaše pleť přestala zářit. Tato bambusová rozjasňující maska pomáhá zlepšit vzhled, zabarvení a nerovnoměrný tón pleti tím, že odlupuje odumřelé povrchové buňky extrakty z bambusových výhonků. Jemné odlupování umožňuje optimální absorpci zjasňujících přísad, které zlepšují strukturu, tón pleti a odhalují hladší, jasnější a světlejší pleť. • Jemně odlupuje a oživuje vzhled matné pleti

• Vyrovnává nerovnoměrný tón pleti a její zabarvení

• Odhaluje jasnou a zdravě zářící pleť

Glow je oblíbená kultovní bambusová rozjasňující maska, která oživuje unavenou, matně vypadající pleť, aniž by se zbavila tolik potřebné vlhkosti. Obsahuje tetrahexyldecyl askorbát – forma vitamínu C, který působí jako antioxidant pro vaši pokožku a extrakty z bambusových stonků rozjasňující pleť. Tato exfoliační obličejová maska sjednocuje nerovnoměrný tón pleti tím, že odlupuje odumřelé kožní buňky. Jemná exfoliace napomáhá pokožce absorbovat klíčové rozjasňující přísady. Pleť je hladší, zářivější a světlejší a její struktura je pevnější. Glow dvojím účinkem exfoliace rychle prozáří pleť!

1900  vč. DPH

Kombinace vědy a botanických látek pomáhá vyhlazovat vrásky a linky, pokožka se zpevňuje.Vyrovnává tón pleti, redukuje tmavé skvrny a hyper-pigmentace, zjemňuje vzhled jizev po akné.Antioxidanty bojují proti volným radikálům, chrání pokožku před stresem ze životního prostředí, který může způsobit zánět a poškození kolagenu a elastinu.Vylepšená textura a účinná exfoliace pomáhá správné absorpci produktu. Díky odstranění staré vrstvy povrchu kůže, pleť získá schopnost snáze absorbovat aktivní složky.