5/5

Cosmedix Harmonize

Harmonize je lehký hydratační krém, který obnovuje mikrobiom pokožky. Zvláčňuje pokožku prebiotikem bohatým na vlhkost a pomáhá posílit přirozenou ochranu vaší pokožky. Pleť je jemná, hladká a pružná.• Posiluje funkci bariéry, která dlouhodobě udržuje hydrataci v pokožce

• Sjednocuje pleť

• Zklidňuje suchou pokožku a pomáhá chránit před environmentálními stresory

Harmonizujte a hydratujte nevyrovnanou pleť a obnovte zdravý mikrobiom! Pokožka bude při každodenním používání vyrovnanější a hladší. Směs ovocných a rostlinných výtažků spolu s probiotikem posiluje přirozenou bariéru pokožky, hydratuje a chrání pleť před stresovými faktory prostředí. Lehká textura je vhodná pro všechny typy pleti, dokonce i pleť náchylnou na akné. Pleť je hydratovaná, zářivá a obnovená!

2100  vč. DPH

Vyrovnává tón pleti, redukuje tmavé skvrny a hyper-pigmentace, zjemňuje vzhled jizev po akné.Produkt bez složek na bázi ropných a minerálních olejů. Šetrně vyživuje pokožku bez ucpávání pórů.Aktivní hydratace pomáhá nasát a udržet vitální vlhkost v pokožce. Vitis Vinifera, Zingiber Officinale & Boswellia SerrataOmlazující směs ovocných a rostlinných ingrediencí, která chrání pokožku před stresovými faktory prostředí a zároveň pomáhá zklidňovatBisabolol (L-alpha)Zklidňuje pokožku a viditelně vyhlazuje texturu pletiLactococcus Ferment LysateVyživující probiotikum, které obnovuje mikrobiom pokožky a její bariérovou funkci a posiluje obranyschopnost.