5/5

HydroPeptide Moisture Reset Fytonutrientový olej pro vyživu pleti 30 ml

Tato směs bohatá na antioxidanty obsahuje tucet vzácných olejů a udržuje vodu, pomáhá chránit pokožku před nepřízní vnějšího prostředí a volnými radikály. Čisté rostlinné oleje a zklidňující extrakt z rýžových otrub pečlivě vyživují a podporují přirozenou lipidovou bariéru pokožky.

Vlastnosti a účinky:

Fytonutrientový olej pro vyživu a hydrataci pleti
Zlepšuje bariérové vlastnosti a zjemnění pokožky
Vhodný pro všechny typy pleti, zejména pro suchou nebo stárnoucí pleť
Neobsahuje parabeny, ftaláta ani sulfáty
Vegan, netestováno na zvířatech
Fytonutrienty – látky nacházející se v rostlinách, které napomáhají jejich ochraně před vnějšími hrozbami, jako jsou bakterie, houbové choroby apod., a díky těmto účinkům se využívají také ve farmacii, kosmetickém a potravinářském průmyslu

Aktivní látky:

Komplex hydratačních olejů (hydratační složky) – pět druhů dřevných a květinových olejů včetně slunečnice, šafránu, olivy, avokáda a jojoby udržují vodu a podporují bariérové vlastnosti pokožky.
Komplex vyživujících olejů (antioxidanty) – sedm druhů dřevných a květinových olejů včetně dýně, levandule, heřmánku, kakostu, ylang ylangu, kalofylu a čajovníku vyživují a chrání pokožku.
Botanessential RRST (ochrana účinných složek) – kombinace rýžových otrub, rozmarýnu, slunečnicového extraktu a tokoferolu (vitamín E) pomáhá chránit výživné oleje před oxidací.

2800  vč. DPH

Fytonutrientový olej pro vyživu a hydrataci pleti