5/5

HydroPeptide Purifying Cleanser 200 ml

Čistící prostředek HydroPeptide Purifying Cleanser 200 ml odstraňuje make-up a nečistoty, podporuje rychlou korekci nedostatků a odstraňuje příznaky stárnutí. Působí pomocí odlupujícího účinku kyselin salicylové a mandlové a peptidu čisticího póry.

 

Vlastnosti a účinky:

 • Čistící prostředek odstraňuje make-up a nečistoty, podporuje rychlou korekci nedostatků pleti.
 • Pomáhá odstranit jemné vrásky a rýhy, odstraňuje příznaky stárnutí
 • Podporuje zdravou obnovu pokožky a odstraňuje bakterie způsobující akné.
 • Pokožka vypadá zářivější, vzniká pocit rovnoměrné hydratace a svěžesti.
 • Bez obsahu glutenu, ftalátů, parabenů a bez sulfátů.
 • Obsahuje: čistící peptidy, kyselina salicylová + kyselina mandlová, olej z čajovníku australského, bentonit + kaolin.

 

Hlavní aktivní složky:

 • 2 peptidy (očišťující peptid a ochranný peptid) projasní pleť, antimikrobiální peptid způsobuje smrtelné narušení osmotické rovnováhy bakterií, přitom neutralizuje zánětlivé bakteriální komponenty (vazbou na LTA) a snižuje zarudnutí. Tento peptid samotný vykazuje vynikající aktivitu proti p-akné bakteriím, ale je mnohem účinnější v kombinaci s nízkou hladinou kyseliny salicylové. To umožňuje otevření pórů a pronikání kyslíku a oligopeptidu-10 do pórů pro maximální účinek bez podráždění.
 • 0,5% kyselina salicylová se používá pro své antioxidační a antiseptické účinky. Je to kyselina lipofilní, která je schopna rychle proniknout do aktivní aknozní léze a vyvolává mírné olupování při odstraňování odumřelých kožních buněk. Zároveň odstraňuje z pórů přebytečný maz.
 • Kyselina mandlová je AHA kyselina s antibakteriálními vlastnostmi. Má molekuly větší velikosti, což jí umožňuje pronikat do dermis pomaleji a rovnoměrně, takže je ideální pro pacienty s citlivou pokožkou a pigmentacemi. Zrychluje obnovení kožních buněk, olupuje odumřelé buňky. Je šetrná k pokožce s růžovkou (nebo ke zralejší kůži) a podporuje omlazení bez podráždění pokožky či zarudnutí. Je efektivní při odstraňování pigmentací, léčbě akné a při léčbě známek fotostárnutí. Efektivně připravuje pokožku k laserovému peelingu a napomáhá hojení po zákroku laserové chirurgie. Kombinace kyseliny mandlové a salicylové přináší významné zlepšení aknozních projevů a je mnohem účinnější než samotná kyselina glykolová.
 • Výtažek získaný z listů stromu melaleuca má široké spektrum antimikrobiálních účinků a působí především na bakterie, které se podílejí na vzniku akné. Působí též protizánětlivě a jako lokální anestetikum. Po 2 týdnech léčby se výskyt pupínků snížil o 30% a produkce kožního mazu se po 4 týdnech snížila o 30%.
 • Bentonit, vyrobený ze sopečného popela a mořských usazenin, je bohatý na minerály. Odstraní z kůže nečistoty a toxiny, chrání póry před ucpáním a absorbuje přebytečný maz, aby se zabránilo ucpávání pórů. To dělá tento produkt maskou a čisticím prostředkem v jednom!

 

HydroPeptide Purifying Cleanser 200 ml je vhodný pro mastnou pleť s nedokonalostmi.

1600  vč. DPH

Čistící prostředek odstraňuje make-up a nečistoty, podporuje rychlou korekci nedostatků pleti. Vhodný pro problematickou/mastnou pleť.