5/5

HydroPeptide Redefining Serum 30 ml

Anti-aging sérum HydroPeptide Redefining Serum 30 ml je ultra čiré sérum zajišťuje zdravou pleť bez skvrn, zlepšuje odstín pleti a minimalizuje výskyt drobných rýh a vrásek.

 

Vlastnosti a účinky:

  • Sérum proti vráskám a akné.
  • Pomáhá odstranit jemné vrásky a rýhy, odstraňuje příznaky stárnutí
  • Zajišťuje zdravou pleť bez skvrn, zlepšuje odstín pleti.
  • Bez obsahu glutenu, ftalátů, parabenů a bez sulfátů.
  • Obsahuje: peptidy působící proti vráskám a zarudnutí, čistící peptidy, leknín modrý, olej z rakytníku.

 

Hlavní aktivní složky:

  • 6 peptidů: čištění, účinek podobný retinolu, odstranění zarudnutí, ochrana, detoxikace + chránící peptidy. Mají schopnost snižovat glykaci a tím chránit kožní proteiny (tj. kolagen a elastin) a membrány před poškozením hydroperoxidy, mají antioxidační účinek, chrání před poškozením UV zářením a poskytují ochranu DNA. Konzervační peptidy přináší vynikající výsledky včetně jasnější a mladistvě vypadající pleti.
  • Bobule rakytníku mají anti-agingový, mikrocirkulační, antioxidační, protizánětlivý, antimikrobiální a UV-ochranný účinek. Rakytník je znám pro své složení – více než 190 biologicky aktivních látek majících vynikající léčivé vlastnosti. Má téměř 200 krát více vitamínu C než mrkev a téměř 136 krát více vitaminu A než rajčata. Nemluvě o tom, že obsahuje 22 esenciálních mastných kyselin, včetně Omega 3, 6, 9 a vzácné Omega 7. Je skvělý pro léčbu, změkčení a posílení pleti. Rakytník působí interně i externě na tři hlavní příčiny vzniku akné: imunitní systém, endokrinní (hormonální) nerovnováhu a chronické záněty. Seabuckthorn obsahuje několik mocných přírodních protizánětlivých látek (včetně quercetinu a salycinsu), stejně jako několik skupin stopových prvků (včetně Omega 3,6, 7 a 9). Seabuckthorn je také mírné analgetikum pomáhající při svědění.

 

HydroPeptide Redefining Serum 30 ml je vhodné i pro mastnou mastnou pleť s výskytem vrásek a drobných linek.

3200  vč. DPH

Anti-aging sérum vhodné pro mastnou pleť s výskytem jemných linek a vrásek. Působí protivráskově a protizánětlivě.