5/5

Cosmedix Peptide Rich Defense

Hydratujte a chraňte svou pleť výživnou směsí peptidů a aminokyselin pro redukci projevů stárnutí pleti! Současně chrání proti nepříznivým účinkům slunečního záření a poskytuje prevenci stárnutí pleti.Peptide-Rich Defense je lehký ochranný hydratační produkt s SPF 50 s obsahem omlazujících peptidů. Ty vyhlazují jemné vrásky a dodávají pleti rozzářený a mladistvý vzhled.• Chrání pokožku pomocí SPF 50

• Vyhlazuje jemné vrásky

• Hluboce hydratuje, zklidňuje a vyživuje

• Chrání pokožku před vnějšími vlivy

Přeneste ochranu pokožky na zcela novou úroveň pomocí Peptide-Rich Defense – sluneční ochrana – multifunkční, omlazující hydratační péče. Doplňuje chybějící vlhkost, odbourává projevy stárnutí pokožky a chrání před škodlivými paprsky. Obsahuje aktivní látky jako peptidy, trehalózu, aminokyseliny, přírodní botanické extrakty a vitamín E. Spojuje se tak jedinečná síla přírody a vědeckého poznání, která vám přináší výživu, ochranu před poškození volnými radikály a vyhlazení jemných vrásek díky hydratačnímu ochrannému složení. Fantasticky hydratační, ale ne mastná textura krásně proniká do pokožky a zanechává sametový bezbarvý film. Výsledkem je obnovená, prozářená a mladistvá pleť.

2200  vč. DPH

Kombinace vědy a botanických látek pomáhá vyhlazovat vrásky a linky, pokožka se zpevňuje.Vyrovnává tón pleti, redukuje tmavé skvrny a hyper-pigmentace, zjemňuje vzhled jizev po akné.Antioxidanty bojují proti volným radikálům, chrání pokožku před stresem ze životního prostředí, který může způsobit zánět a poškození kolagenu a elastinu.Osoby se závažnou lepkovou senzitivitou nebo Dermatitidou Herpetiformis si mohou být jisti, že tento produkt neobsahuje lepek.Aktivní hydratace pomáhá nasát a udržet vitální vlhkost v pokožce.SPF 50 blokuje 98% UVB paprsků, které způsobují stárnutí a pigmentaci.