5/5

Cosmedix Peptide Rich Defense 50ml

Cosmedix Peptide Rich Defense 50ml hydratujte pleť výživnou směsí peptidů a aminokyselin pro redukci projevů stárnutí pleti! Současně chrání proti nepříznivým účinkům slunečního záření a poskytuje prevenci stárnutí pleti. Peptide-Rich Defense je lehký ochranný hydratační produkt s SPF 50 s obsahem omlazujících peptidů. Ty vyhlazují jemné vrásky a dodávají pleti rozzářený a mladistvý vzhled.

  • Chrání pokožku pomocí SPF 50
  • Vyhlazuje jemné vrásky
  • Hluboce hydratuje, zklidňuje a vyživuje
  • Chrání pokožku před vnějšími vlivy

 

Obsahuje aktivní látky jako peptidy, trehalózu, aminokyseliny, přírodní botanické extrakty a vitamín E. Spojuje se tak jedinečná síla přírody a vědeckého poznání, která vám přináší výživu, ochranu před poškození volnými radikály a vyhlazení jemných vrásek díky hydratačnímu ochrannému složení. Fantasticky hydratační, ale ne mastná textura krásně proniká do pokožky a zanechává sametový bezbarvý film. Výsledkem je obnovená, prozářená a mladistvá pleť.

 

Pro nejlepší výsledky doporučujeme používat Cosmedix Peptide Rich Defense 50ml s produktem Cell ID.

2200  vč. DPH

Out of stock

Hydratujte a chraňte svou pleť výživnou směsí peptidů a aminokyselin pro redukci projevů stárnutí pleti! Současně chrání proti nepříznivým účinkům slunečního záření a poskytuje prevenci stárnutí pleti.