5/5

Cosmedix Protect UV

Zjednodušte bezpečí na slunci pomocí ultra lehkého hydratačního spreje, který poskytuje široké spektrum UV ochrany pro všechny typy pleti, aniž by zanechal bílý film.Protect UV je šetrný víceúčelový hydratační sprej s SPF 30, který vám poskytne každodenní ochranu a hydrataci od hlavy až k patě téměř nerozeznatelným filmem.• Nemastná forma nezanáší póry

• Předchází spálení pokožky na slunci a jejímu poškození

• Zvyšuje hydrataci a ochrannou bariéru pokožky

• Zklidňuje pokožku a chrání ji před vnějšími ničivými vlivy

Bezstarostně se vystavujte sluníčku! Pomůže vám v tom hydratační sprej Protect SPF 30. Hedvábně jemná textura, dokonale roztíratelný, fantasticky hydratující Protect UV ochranný sprej poskytuje kůži ochranu před škodlivým UVA a UVB zářením, které má zásluhu na poškozování kožních vláken a vede k předčasnému stárnutí. Pokožka je po aplikaci pokryta jemnou mlhou, která je průsvitná, krásně se vstřebá, takže se vyhnete nechtěnému bílému filmu jako u jiných opalovacích produktů. Obsahuje niacinamid, D-trehalózu a extrakt zeleného čaje. Je tak jemná, že jsi lze použít i na ošetření obličeje. Dále obsahuje vitamíny, které pokožku chrání před škodlivými účinky životního prostředí jako je znečištění. Neobsahuje alkohol ani oleje. Protect UV je dokonalý pro každodenní použití a ochranu pokožky.

2000  vč. DPH

Vyrovnává tón pleti, redukuje tmavé skvrny a hyper-pigmentace, zjemňuje vzhled jizev po akné.Antioxidanty bojují proti volným radikálům, chrání pokožku před stresem ze životního prostředí, který může způsobit zánět a poškození kolagenu a elastinu.Botanické složky pomáhají zklidňovat zánět, vyživují pokožku a udržují její zdraví.Aktivní hydratace pomáhá nasát a udržet vitální vlhkost v pokožce.SPF 30 blokuje 96% UVB paprsků, které způsobují stárnutí a pigmentaci.