5/5

Cosmedix Purity Balance

Tonikum s exfoliačními účinky, které odstraňuje maz a nečistoty pro čistý vzhled pleti bez lesku. Ideální pro mastnou pleť se zanešenými póry nebo pleť náchylnou ke vzniku akné.Purity Balance je tonikum, které zjemňuje a pročišťuje póry. Pomocí exfoliace a absorpce přebytečného mazu napomáhá pokožce k projasnění a vyčištění.• Eliminuje nečistoty a maz zanášející póry

• Nastavuje rovnováhu v pokožce

• Jemně odstraňuje povrchovou vrstvu, zjemňuje a pročišťuje póry

• Pokožka se sklonem k akné je dokonale vyčištěná

Toto úžasné tonikum odstraňuje a hloubkově čistí pokožku díky jedinečným složkám, které pokožce dělají dobře – kyselina salicylová a mléčná, čajovníkový olej a niacinamid. Když si omyjeme obličej, pH naší pokožky přichází o svou rovnováhu. Tento luxusní produkt napomáhá obnovit rovnováhu, zbaví pokožku přebytečného mazu, nečistot a zanechá ji matnou, avšak nikdy ne suchou nebo pnoucí. Dává mnohem víc než očekáváte od tonika. Pokožka je čistá, svěží, zdravá a projasněná.

1300  vč. DPH

Vyrovnává tón pleti, redukuje tmavé skvrny a hyper-pigmentace, zjemňuje vzhled jizev po akné.Antioxidanty bojují proti volným radikálům, chrání pokožku před stresem ze životního prostředí, který může způsobit zánět a poškození kolagenu a elastinu.Akné je způsobeno tím, že chloupky, maz a odumřelé kožní buňky ucpávají póry. Složky, jako je kyselina salicylová a retinolový komplex AGP, pomáhají stimulovat buněčnou přeměnu. Pleť je jemná, čistá a zdravá.Vylepšená textura a účinná exfoliace pomáhá správné absorpci produktu. Díky odstranění staré vrstvy povrchu kůže, pleť získá schopnost snáze absorbovat aktivní složky.Produkt bez složek na bázi ropných a minerálních olejů. Šetrně vyživuje pokožku bez ucpávání pórů.