5/5

Cosmedix Purity Clean

Purity Clean má exfoliační účinky, uvolňuje póry a zbavuje pleť povrchové mastnoty a nečistot. Okamžitě zlepší vzhled textury pleti už po jednom použití. Purity Clean je exfoliační čistící emulze pro obličej, krk a dekolt. Jemně odstraňuje z pleti nečistoty, přebytečný maz, zanešené póry a nedokonalosti. Vyhlazuje a projasňuje pokožku.• Odstraňuje horní odumřelou vrstvu mastné a smíšené pokožky – pokožka se stává více zářivá a hladká

• Obnovuje, hydratuje a vyvažuje

• Redukuje nadměrný maz a zmatňuje lesknoucí se pokožku

Když je vaše pleť opravdu zatížená a nemá svůj den, není nic lepšího než Purity Clean, ať už brzo ráno nebo pozdě večer. Kdykoliv, v běžném provozu nebo na dovolené, tato osvěžující, energizující exfoliační emulze, jemně odstraňuje nečistoty, přebytečný maz a zanešené póry, aniž by byla pokožka obnažená a zbavená své přirozené ochranné mikroflóry a vlhkosti. Obsahuje excelentně nakombinované složky jako jsou 5 % kyseliny mléčné, čajovníkový olej a energizující olej z máty peprné. Z Purity Clean při smíchání s vodou vzniká bohatá pěna, která uvolňuje zanešené póry, odstraňuje lesk způsobený přebytkem mazu a sjednocuje barvu a texturu pokožky po každém použití. Pokožka zůstává omlazená, vyrovnaná a zářivá.

1300  vč. DPH

Kombinace vědy a botanických látek pomáhá vyhlazovat vrásky a linky, pokožka se zpevňuje. Vyrovnává tón pleti, redukuje tmavé skvrny a hyper-pigmentace, zjemňuje vzhled jizev po akné. Antioxidanty bojují proti volným radikálům, chrání pokožku před stresem ze životního prostředí, který může způsobit zánět a poškození kolagenu a elastinu.Akné je způsobeno tím, že chloupky, maz a odumřelé kožní buňky ucpávají póry. Složky, jako je kyselina salicylová a retinolový komplex AGP, pomáhají stimulovat buněčnou přeměnu. Pleť je jemná, čistá. Vylepšená textura a účinná exfoliace pomáhá správné absorpci produktu. Díky odstranění staré vrstvy povrchu kůže, pleť získá schopnost snáze absorbovat aktivní složky.Osoby se závažnou lepkovou senzitivitou nebo Dermatitidou Herpetiformis si mohou být jisti, že tento produkt neobsahuje lepek.