5/5

Cosmedix Sada pro pleť po ošetření

Vaše pleť vyžaduje po ošetření peelingem trochu více šetrné péče. Tato sada obsahuje vyživující péči pro pleť, která pomáhá zmírnit citlivou pleť tím, že snižuje výskyt zarudnutí a pomáhá obnovit důležité živiny. Vybrané produkty zajistí, že vaše pleť je zásobována a chráněna, takže přirozený proces zotavování je pohodlný a nepříjemné pocity při odlučování odumřelé vrstvy buněk jsou minimalizovány.

BENEFIT CLEAN 15ml | Jemná čistící emulze je mimořádně jemná, bez sulfátu, s výživnými účinky a zajišťuje skvělé denní čištění pro všechny typy pleti, včetně citlivé.

CELL ID 15ml | Výživné obnovující sérum podporuje proliferaci zdravé pokožky a zároveň snižuje výskyt jemných linek a vrásek, tmavých skvrn a dalších projevů stárnutí pro mladistvější vzhled.

C.P.R. 15 ml | Sérum pro obnovu citlivé pleti pomáhá s projevy citlivosti, zarudnutí, suchosti a současně omlazuje pokožku. Ideální pro citlivou pleť.

HYDRATE+ 15g | Hydratační krém se sluneční ochranou SPF 17 je hydratační, denní opalovací krém s širokým spektrem ochrany a antioxidanty.

2000  vč. DPH

Perfektní péče o pleť po beauty ošetření

Související produkty