5/5

Cosmedix Sada pro problematickou pleť

Cosmedix Sada pro problematickou pleť je denní pečující režim s čistící pěnou, sérem, hydratačním krémem a maskou, které jsou speciálně vytvořeny tak, aby podporovaly dramatickou změnu vzhledu mastné pokožky náchylné k akné.

 

CLARIFY 58g | Projasňující čistící pěna s kyselinu salicylovou lehce odstraní make-up a nečistoty. Delikátně jemná víceúčelová čistící pěna zprostředkuje čistější a zdravěji vypadající pleť, aniž by zbavila pokožku přirozeného mazu. Bez alkoholu a sulfátů.

CLARITY 15ml | Pleť pročišťující sérum s kyselinou salicylovou, čajovníkovým olejem a vrbovkou zbavují pokožku přebytečného mazu a redukují jeho produkci, zatímco aloe vera zklidňuje podrážděnou pokožku.

CLEAR 30g | Hloubkově čistící maska odstraní nečistoty z pórů a absorbuje přebytečný maz pomocí kombinací kaolínu a zklidňujících botanických ingrediencí. Je velmi jemná a přitom účinná.

SHINELESS 15g | Matující hydratace pro mastnou pleť poskytne dlouhodobou hydrataci mastné pokožce náchylné k akné. Tento lehký bezolejovým hydratační krém pomáhá zlepšit vzhled struktury pleti, hyperpigmentaci a lesk – s novou vůní máty a zeleného čaje!

 

Cosmedix Sada pro problematickou pleť je vhodná pro problematickou pleť s akné.

2000  vč. DPH

Startovací sada pro problematickou pleť je denní pečující režim s čistící pěnou, sérem, hydratačním krémem a maskou, které jsou speciálně vytvořeny tak, aby podporovaly dramatickou změnu vzhledu mastné pokožky náchylné k akné.