5/5

ZO® SKIN HEALTH by Zein Obagi Skin Brightening Program

ZO® SKIN HEALTH by Zein Obagi Skin Brightening Program pro rozjasnění pleti:

  • Může být použit jak k léčbě hyperpigmentace, tak jako udržovací režim
  • Ideální pro nespecifická zabarvení (pihy nebo nerovnoměrný tón)
  • Redukuje vzhled jemných linek a vrásek

 

Sada ZO® SKIN HEALTH by Zein Obagi Skin Brightening Program obsahuje:

ZO® SKIN HEALTH Health Gentle Cleanser 60 ml– Jemný čistící přípravek pro všechny typy pleti určený k odstranění nečistot a zanechání pleti svěží, čisté a hydratované.

ZO® SKIN HEALTH Health Exfoliating Polish 16,2 g- Krystaly hořčíku odlupují odumřelé kožní buňky a vytvářejí čistou, hladkou a rovnoměrnou pleť.

ZO® SKIN HEALTH Health Complexion Renewal Pads 30ks – Vlhčené polštářky pomáhají minimalizovat povrchový maz a odstraňují odumřelé kožní buňky a nečistoty ucpávající póry.

ZO® SKIN HEALTH Health Brightalive® Skin Brightener 30ml – Neretinolový rozjasňovač pleti formulovaný tak, aby sjednotil tón pleti, redukoval tmavé skvrny a obnovil hydrataci, přičemž zklidňuje podrážděnou pokožku.

ZO® SKIN HEALTH Health Daily Power Defense 30 ml – Výkonné antioxidační sérum určené ke zlepšení vzhledu linek a vrásek a k řešení budoucího poškození.

 

Sadu ZO® SKIN HEALTH Complexion Clearing Program je možné zakoupit pouze na základě konzultace s odborníkem či proškolenou kosmetičkou. 

 

4850  vč. DPH

Multiproduktový systém pleťové terapie určený pro viditelné ošetření hyperpigmentace bez použití hydrochinonu a retinolu.