O nás

Central Clinique Esthétique

Centrale Clinique Esthétique je exkluzivní salon v Karlových Varech, kde si můžete dopřát kosmetické a vlasové ošetření značkami Biologique Recherche, Babor a Oribe. Kromě krásného a přátelského prostředí se můžete těšit na profesionální a individuální přístup. 

Jako jediní v Karlových Varech nabízíme kosmetické procedury s francouzskou profesionální kosmetikou Biologique Recherche. Biologique Recherche je známá po celém světě díky své filozofii, se kterou vás rádi seznámíme. Tato generace nových profesionálních kosmetických produktů byla založena před 40 lety, a fungovala jako výzkumná laboratoř zaměřující se na vývoj produktů pro profesionály, kteří byli v té době nespokojení nabídkou trhu. Značka Biologique Recherche je známá svou dokonalou reputací, klinickým přístupem a použitím jedinečných ingrediencí v kombinaci s originálními postupy. 

ORIBE

V našem kadeřnictví se můžete seznámit a vyzkoušet efektivní vlasovou péči Oribe

Značka Oribe se snaží doladit své produkty k dokonalosti už více než 40 let. Kombinuje klasické techniky a moderní technologie. Výsledkem jsou vlasové a tělové produkty, které opravdu fungují a krásně voní. Vlasové produkty jsou bez parabenů a chloridu sodného, chrání před UV zářením, pečují o barvu a jsou vhodné i pro vlasy ošetřené keratinem. Nejsou testované na zvířatech a jsou velmi šetrné k pokožce hlavy. Ve vlasové řadě Oribe se setkávají přírodní výtažky se špičkovou péčí. Tělová péče hydratuje, vyživuje a zklidňuje pokožku.

NÁŠ SALON

Fotogalerie

Poptávka

Produktu